שיחת משתמש:None2

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תפסיק להציק לי! None 11:38, 7 נובמבר 2005 (UTC) אבל למה???????????????????????????????????????????? יש לי זכות להביע דעה! None2 11:39, 7 נובמבר 2005 (UTC)

חבר'ס. השם של המשתמש הזה לא חוקי. זוהי התחזות לשמה. ואם יום יבוא ומישהו ירצה לקרוא לעצמו עידן ד2? זה לא ראוי. שיבחר לו שם אחר. תחסמו אותו לצמיתות וחסל. עידן ד 12:01, 7 נובמבר 2005 (UTC)
אני מציע לך לקרוא את הפסקה הראשונה במזנון. None 12:23, 7 נובמבר 2005 (UTC)
אם להגיד את האמת, אני עוקב די הרבה פה. לא תורם הרבה כי אני שונא את כל העניינים הטכניים האלה (בויקיציטוט אני עושה מספיק...) כך שבזמנו ראיתי. לא כל כך הבנתי למה הצהרת שתשתמש בשני המשתמשים, ולמה בדיוק נאלצת לפתוח שניים. ופתאום- התחלת לריב עם עצמך, לחסום את עצמך, לקרוא לך בובת קש וכו'. אני עכשיו מניח שזו הייתה בדיחה... כנראה לפעמים אני יותר מדי מאמין לאנשים... תמיד מגיע לי איזה ניעור שיחזיר אותי למציאות. אבל בכל זאת זה לא טוב שאתה משתמש בשניהם. אם הצלחת לבלבל אותי- מה יחשוב משתמש חדש, או אחד שפחות בעניינים? עידן ד 12:58, 7 נובמבר 2005 (UTC)
אז נתחיל מהתנצלות. לא חשבתי ממש על ההשלכות. לא תיארתי לעצמי שזה יהיה אמין. אז, אני מבקש סליחה. בקשר לסיבה בשלה פתחתי שני משתמשים: העלתי את הלוגו של ויקיחדשות ממטא. הוא היה גדול מדי, אבל חשבתי שתוכנת מדיה ויקי יודעת לכווץ לוגואים לגודל הנכון. מסתבר שטעיתי. ניסיתי פעמיים נוספות לנסות לתקן את הלוגו, ולא הצלחתי. בפעם הרביעית התוכנה לא אישרה לי להעלות את הקובץ. הנחתי שיש מגבלת העלה למשתמש, לכן פתחתי משתמש חדש. היה אולי אפשר לעבוד עם הלוגו הענקי, אבל זה היה מאוד לא נוח. במשתמש החדש הצלחתי להעלות את הלוגו הקטן שמצאתי באתר ויקיחדשות באנגלית. None 16:46, 7 נובמבר 2005 (UTC)
אה... זה היה נורא מוזר, אבל די אמין. ליתר דיוק ממש לא הבנתי מה קרה פתאום, אבל האמנתי כנגד כל רציונל שהוא למה שעשית. זהו. התנצלותך מתקבלת, ואייעץ לך לא להשתמש במשתמש הזה, ואם תעשה זאת, תמצא פה את משתמש:עידן ד2. זהו. עידן ד 18:02, 7 נובמבר 2005 (UTC)

להתחיל דיון עם None2

להתחיל דיון