לדלג לתוכן

אגד מכריחה נהגים להתפקד לקדימה?

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

19 באוגוסט 2008
נהגי אגד בבאר שבע מאשימים את מנהלי קואופרטיב אגד בנסיון לכפות עליהם למלא טופסי הצטרפות למפלגת קדימה, זהו החשד שחשפה היום העיתונאית הדס שטייף באתר גלי צה"ל און-ליין. על-פי תלונתם, מאחורי נסיון ההתפקדות ההמונית עומד לא אחר מאשר שר התחבורה והמתמודד על ראשות מפלגה קדימה - שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר רב-אלוף (במיל') שאול מופז.

לטענת העובדים, משסירבו לדרישת מנהל הסניף לחתום על הטפסים, החל הלה להטריד אותם ולפגוע בתנאי התעסוקה שלהם, בין היתר באמצעות כתיבת דו"חות שליליים פיקטיביים להנהלת אגד נגד העובדים הסוררים, לכאורה.

עוד חושפת שטייף כי כבר לפני חודשים רבים שלחו עובדי אגד הממורמרים מכתב אל מופז ובו ביקשוהו להורות על הפסקת ההטרדות. לדבריהם, הנהלת אגד מאחרת במתכוון במשלוח האוטובוסים אל הסניף, על מנת לפגוע בעובדיו ולאלצם, בסופו של דבר, להתפקד למפלגה.

במסגרת הפרשייה, נפתחה בעניין חקירה בתחנת באר-שבע ובתומה הועברו המלצות המשטרה לפרקליטות מחוז הדרום. מטעמם של שאול מופז ושל קואופרטיב אגד הגיעה הכחשה נמרצת לחשדות. עם זאת, התגובה שנמסרה מטעם אגד לגלי צה"ל הודתה בקיומו של סכסוך בסניף באר שבע בין העובדים להנהלה. לדברי דוברי אגד, כל ההאשמות כלפי הקואופרטיב הינן האשמות סרק.

מקורות[עריכה]