לדלג לתוכן

אנגליה מבולבלת: צ'לסי ניצחה, אבל גרנט לא יודע האם הוא עדיין במירוץ?

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

18 באפריל 2008
אברם גרנט הצליח לזכות ב-3 נקודות יקרות מפז במירוץ לאליפות בפרמייר ליג, ליגת העל האנגלית, עבור קבוצתו מועדון הכדורגל צ'לסי. אבל במסיבת העיתונאים שאחרי הנצחון על אברטון, טען כי הוא לא יודע על דבר שכזה. הנצחון הושג לאחר שער במחצית השנייה מרגלי הקשר הגנאי מייקל אסיין וקירב את צ'לסי מרחק 2 נקודות בלבד ממנצ'סטר יונייטד, אשר צפויה לשחק מחר ולהשוות את מספר המשחקים של שתי הקבוצות.

העיתונאים לא באו על סיפוקם

[עריכה]
באלאק; אולי הרופא יודע מה מצבו?

הכתבים במסיבת העיתונאים שנערכה לאחר המשחק לא הצליחו להוציא מידע משמעותי מגרנט, אשר הסתפק בתשובות לקוניות ביותר, לעיתים בנות מילה אחת. כאשר נשאל האם הוא שמח מהנצחון יותר, או מביצועי קבוצתו - ענה בפשטות "משניהם". הכתבים, משלא באו על סיפוקם, המשיכו לנסות ולחקור ולדרבן את גרנט לשתף עימם יותר פעולה, אך הוא נותר בשלו וענה, בתשובה לשאלה האם עתה הם חזרו למירוץ האליפות "אני לא יודע".

העיתונאים המופתעים שאלו את גרנט האם כך הוא גם נוהג לדבר עם שחקניו, וזה ענה שמן הסתם הוא נוהג אחרת עם השחקנים, ואין לצפות שמה שהוא אומר להם בחדרי ההלבשה יגיע גם למסיבת העיתונאים. הכתבים החליטו לוותר על נושא המשחק והתחילו לחקור לגבי מכת הפציעות הבלתי נגמרת, אך גם כאן הציב גרנט קיר בלתי חדיר וכשנשאל לגבי מצבו של השחקן הפצוע מיכאל באלאק אמר לכתב כי אינו יודע והציע שהלה יתקשר לרופא.

ללא כל תשובה מעשית במשך כחמש דקות, ניסו הכתבים האנגלים לבדוק מה גורם להתנהגות מוזרה זו. סברה שהעלו הייתה כי מדובר במעין "עונש" או חרם תקשורתי עקב הקדמת משחקה של צ'לסי ליום חמישי, בניגוד לרצונה, עקב אילוצים של רשת השידור הבריטית "סקיי", אך המאמן הישראלי הכחיש את הנושא. העיתונאים נאלצו להסתפק בסיפור על תשובות תמוהות ומסיבת עיתונאים קצרה במיוחד.

מקורות

[עריכה]