לדלג לתוכן

ביינום שוחרר למעצר בית; החקירה נמשכת

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

7 בינואר 2008
משטרת ישראל ממשיכה בחקירת תקרית הדריסה בה היה מעורב הכדורסלן האמריקאי ויל ביינום, שחקן מכבי תל אביב בסוף השבוע. השחקן חשוד כי היה מעורב בקטטה במועדון בתל אביב אשר בסיומה נכנס למכוניתו, דרס אחד המבקרים במועדון וברח מזירת האירוע. ביינום נעצר על ידי המשטרה שעות ספורות לאחר המקרה ומאז הוארך מעצרו פעמיים, עד ליום שלישי. עם זאת, היום (שני) שיחרר בית המשפט את השחקן למעצר בית בסיכום עם המשטרה והפרקליטות.

ההתפתחויות האחרונות בחקירה מבטלות ככל הנראה את הסברה כי ביינום דרס את הצעיר, ברנסון בן נתן שלוש פעמים. עדויות שגבתה המשטרה באחרונה מצעירה אשר התלוותה לביינום למועדון אשר הייתה עדה למאורעות מאוששות ככל הנראה את עצם אירוע הדריסה, אך לא נמצאו עדויות בדבר החזרה. הדבר משמעותי, שכן עד כה הטענה הייתה כי ביינום דרס הצעיר בכוונה תחילה והטענה כי חזר ודרסו מספר פעמים חיזקו תיאוריה זו. כעת, עם חיזוק הגרסה התומכת בדריסה אחת בלבד, יש הסוברים כי יואשם רק בגרימת חבלה חמורה.

ביינום שוחרר בערבות בת עשרות אלפי שקלים לחסותו של מנהל המשק של מכבי תל אביב, עמי ביטון. על ביינום נאסר לצאת מן הארץ במהלך 30 הימים הקרובים, אך יוכל להשתתף במשחקה הקרוב של מכבי נגד קבוצת הכדורסל מלאגה במסגרת היורוליג.

מקורות

[עריכה]