לדלג לתוכן

בית"ר: ימים ספורים לאחר שקורנפיין פרש - קאלה סיכם

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

23 ביוני 2007
לפני ימים ספורים הודיע שוער בית"ר ירושלים לשעבר איציק קורנפיין כי הוא פורש ממשחק פעיל ומצטרף לצוות הניהולי של הקבוצה, זאת על רקע הבנתו כי בכוונת הקבוצה להחתים שוער נוסף שיתחרה עימו על המקום בהרכב. היום (שבת) נודע כי כוונת בית"ר התממשה ושוער מכבי תל אביב בעונה החולפת טברטקו קאלה סיכם את תנאיו הסופיים בבית"ר וצפוי לחתום בהקדם על חוזה למספר עונות בקבוצה הירושלמית.

על פי הדיווחים, השאלה העיקרית שעוד עומדת על הפרק היא האם החוזה יהיה למשך שתי עונות או שלוש. עוד נודע היום כי בפני קאלה צפויה להפתח אפשרות להתאזרח במדינת ישראל לאחר שהודיע כי בכוונתו להתחתן עם חברתו הישראלית בעוד כשלושה חודשים.

קאלה הצטיין במדי מכבי תל אביב והוביל אותה למאזן הספיגות מהנמוכים בליגה. השוער הקרואטי הביע זה מכבר את רצונו בפני הנהלת הקבוצה לעבור לאלופה. בית"ר מצידה הסבירה בעבר כי ברצונה להתחזק גם בעמדת השוער לצורך התמודדות ראויה בליגת האלופות בעונה הקרבה. קאלה צפוי להתאמן בשורות בית"ר במהלך השבוע הקרוב.

בינתיים בית"ר ממשיכה לחפש אחר שחקני חיזוק נוספים לעונה הקרבה. בין השאר התעניינה הקבוצה במרטין פאלרמו וברונו מריוני, שניהם שחקני בוקה ג'וניורס, אך לא ידוע עדיין האם יסכימו לחתום במדי בית"ר. בית"ר תמשיך גם ככל הנראה בחיפוש אחר שוער שני לקאלה, זאת לאחר ששוערה השני בעונה הקודמת אבי איבגי יעזוב והעניין שהביעה בשוער היהודי קרלוס חוסה קלטניצקי הסתיים בלא כלום.

מקורות

[עריכה]