לדלג לתוכן

הותר לפרסום: המדביר החשוד בגרימת מוות ברשלנות

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

7 בפברואר 2014

יוסי ברקן, החשוד בגרימת מוות ברשלנות. (צילום: טלי מאייר)

בית המשפט השלום בירושלים התיר היום (7 בפברואר 2014, שישי) לפרסום את שמו של המדביר החשוד בגרימת מוות ברשלנות. החשוד הוא יוסי ברקן, תושב נטף, הוא המדביר החשוד בגרימת מותן ברשלנות של אביגיל ויעל גרוס שהורעלו למוות בירושלים.

לבקשת המשטרה ובהסכמת הצדדים, הטיל בית המשפט הגבלות נוספות על ברקן, שנעצר אתמול בחשד ששב לעסוק בעבודות הדברה למרות שבית המשפט אסר זאת עליו. לטענתו, לא עסק בהדברה כי אם בהנחת מלכודות בלבד. בית המשפט קבע על ברקן מאסר בית מלא ל-30 יום, כמו כן הוא שוחרר בערבות בסך עשרת אלפים שקלים. על ברקן נאסר עיסוק בהדברה, לרבות כל סוגי העבודות בתחום.
הילדים יצחק ומיכאל גרוס, בני חמש ושבע, שנפגעו באסון ההרעלה בבירה בחודש שעבר, שוחררו השבוע מהמחלקה לטיפול נמרץ בה שהו בשבועיים האחרונים ועברו למחלקת חזה ולב במרכז שניידר לרפואת ילדים. זאת לאחר שבימי האשפוז הראשונים היה חשש ממשי לחייהם.

דודתם של הילדים מספרת:

הם מתאוששים כל אחד בקצב שלו, לאט לאט. הם מתקשרים, אבל הם מאוד חלשים. אחד, בקושי שומעים את הקול שלו. השני הקטן יותר, שומעים את הקול שלו אבל, הם שניהם מבוהלים, חלושים ומיוסרים, ולא מרבים בדיבור. הם יודעים שהם הקיאו ושהם פונו לבית החולים, ואחר כך רק שהם התעוררו בבית החולים.

מקורות[עריכה]