החשוד הודה ברצח תאיר ראדה ז"ל

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

19 בדצמבר 2006
אחד החשודים בפרשת רצח הילדה תאיר ראדה ז"ל בבית הספר נופי גולן בקצרין הודה במעשה לאחר שהכחיש את מעורבותו לפני שבוע. רומן זדורוב, 29, תושב קצרין, עבד בבית הספר כרצף. באותו יום הוא עבר בשירותים בהם באותו זמן שהתה תאיר ראדה, לטענתו, הילדה ביקשה ממנו סיגריה, הוא סירב, היא קיללה אותו ובהתפרצות זעם הוא רצח אותה. "אלף אנשים שהו בעת הרצח באיזור בית הספר. זדורוב התנהג בצורה מוזרה באותה עת. הוא הובא לחקירה ושוחרר. לאחר שנאספו עדויות הוא הובא לחקירה נוספת בה הודה במעשה" הסביר רב-פקד שמואל בוקר במהלך מסיבת עיתונאים בתחנת המשטרה שבקצרין.

גופת הילדה תאיר ראדה, 14, נמצאה לפני כשבועיים בשירותי בית הספר נופי גולן בקצרין לאחר שבאותו יום היא לא חזרה הביתה. הרצח גרם לזעזוע רב בבית הספר ובעקבותו הותקנו מצלמות אבטחה וגלאי מתכות. המשטרה זימנה שני חשודים אחרים עובדי בית הספר, לפני זדורוב, ואף חקרה את תלמידי בית הספר. היום בשעות הצהריים המאוחרות המשטרה זימנה את בני הזוג ראדה וסיפרה להם את פרטי החקירה האחרונים. המשטרה הודיעה שהחקירה עדיין בעיצומה.

בינתיים הורי תאיר מודאגים. "בתוך כותלי בית הספר מתחולל ג'ונגל," אמר שמואל ראדה בראיון לערוץ 2, "לא יכול להיות שאנשים נכנסים לעבוד בבית הספר שאף אחד לא יודע מה הם ומי הם". בינתיים מסתמן סימן שאלה על הרקע לרצח. "הילדה הזאת הלכה לחינם" הוסיף ראדה.

מקורות[עריכה]