ויקיפדיה העברית מציגה: תחרות נושאת פרסים!

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

9 ביולי 2008

גילוי נאות: מאמר זה מזכיר את קרן ויקימדיה או את אחד המיזמים שלה. ויקיחדשות היא מיזם של קרן ויקימדיה.

כמידי שנה ויקיפדיה העברית ממשיכה במסורת של תחרות נושאת-פרסים לכתיבת ערכי-מופת אנציקלופדיים, הנושאת את השם "מקצרמר למובחר". התחרות נערכת זו הפעם החמישית, ובזו הפעם היא מציינת חמש שנים להקמת ויקיפדיה בשפה העברית.

ויקיפדיה העברית קוראת לציבור הרחב ליטול חלק בתחרות. התחרות פתוחה לכל, והמגבלה היחידה היא ההרשמה לתחרות במועד. כל אחד יכול לבחור ערך לכתיבה כפי רצונו, במידה שהערך לא קיים או שהוא קצר במיוחד.

ערכים חדשים שתכתבו במסגרת התחרות או ערכים שכבר קיימים בוויקיפדיה שיזכו לשדרוג ולהרחבה ניכרת, ייבחנו על ידי חבר שופטים בעלי-שם בוויקיפדיה, בשלושה בתים שונים לפי נושא הערך. פרסים מובטחים לזוכים, מתנת קהילת ויקיפדיה העברית!

במהלך כתיבת הערך יסייעו לכם מיטב עורכי ויקיפדיה בביקורת עמיתים ובשיפור מתמיד של הערך, והערך המוגמר יזכה לסקירה נרחבת מידי חבר שופטים אשר ימנה את מעלותיו ומגרעותיו.

התחרות מיועדת לכל המעוניין להתנסות בכתיבה בוויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית - גם ובעיקר למי שמעולם לא השתתף בכתיבת ערכים בוויקיפדיה. אתם תספקו את הטקסט האיכותי לאנציקלופדיה, ואנחנו כבר נדאג לעריכה הטכנית ולהתאמתו לסטנדרטים של ויקיפדיה.

מהרו להרשם!

מקורות[עריכה]