כביש הערבה: אח ואחות מצרפת נספו בתאונת דרכים

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

20 באוגוסט 2007

הערבה

בשעת הצהריים היום (שני) נסעו שלושה חברי משפחת תיירים מצרפת בדרכם חזרה מחופשה באילת על כביש הערבה. על פי עדויות עוברי אורח אשר חזו באירועים, המכונית הפרטית בה נסעו השלושה סטתה בפתאומיות לנתיב הנגדי והתנגשה במשאית. מחקירות ראשוניות עולה כי נהג המשאית ניסה לבלום ולסטות מנתיבה העקלקל של המכונית הפרטית, בנסיון למנוע התאונה, אך ללא הועיל ושני הרכבים התנגשו זה בזה חזיתית.

צוותים רפואיים וכוחות משטרה הוזעקו למקום במהירות. משהגיעו גילו לצערם כי אחד הנוסעים, ילד בן 12, מת עוד לפני שהגיעו ומותו נקבע במקום. נסיונות החייאה נעשו באחותו בת ה-9, אך החובשים העמלים העלו חרס בידם ונאלצו לבסוף לקבוע גם את מותה של הילדה הצעירה. האב הובהל לבית החולים סורוקה אשר בבאר שבע, שם קיבל טיפול רפואי. הרופאים מוסרים כי האב עדיין מצוי בהלם ולדבריו איננו זוכר את נסיבות התאונה.

לפני כשבוע תאונה נוספת בין מכונית פרטית למשאית גבתה אף היא מחיר קשה ממשפחה אחת, ואב המשפחה ובתו נספו, בזמן שהאם ובנה נפצעו קשה. הלשכה המרכזית לסטיסטיקה פירסמה היום כי מנתוני משטרת ישראל עולה מספר מדהים של יותר מ-1,300 תאונות בחודש יולי בלבד, במהלכן נפגעו כפליים המספר בני אדם. על פי הנתונים הרשמיים בחודש יולי בלבד נספו בישראל 24 הרוגים ב-23 תאונות קטלניות ועשרות נוספים נפצעו קשה.

מקורות[עריכה]