לדלג לתוכן

כוכב ה-WWE נמצא מת לצד אישתו ובנם

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

26 ביוני 2007

כריס בנואה - חברים הוזעקו עקב הודעות SMS

כוכב מופעי ההיאבקות המקצועית כריס בנואה נמצא היום מת בדירתו אשר באטלנטה. בדירה נמצאו גופותיהם של אישתו ובנם המשותף בן ה-7. הממצאים הובילו לדעה הרווחת כי בנואה הרג את אשתו ובנו במהלך סוף השבוע ולאחריו ביצע התאבדות, זאת לאחר שהמשטרה הודיעה כי היא איננה מחפשת חשודים במיתות עקב ממצאים בזירות המוות.

בנואה היה מהמתאבקים הפופולרים ביותר בארגון ה-WWE ועקב כך זכה פעמים רבות בתארים במסגרת עלילות הקרבות המזויפים. בנואה היה אמור להשתתף באירוע של הארגון ביום חמישי, אך הודיע למנהליו כי לא יוכל להגיע עקב סיבות אישיות עליהן לא פירט. לאחר מכן קיבלו מספר ממכריו הודעות SMS שונות אשר גרמו להם לחשוש כי דבר מה אינו כשורה. המכרים פנו לראשי ארגון ה-WWE וזה ביקש מרשויות אטלנטה לגשת לביתו של בנואה, שם נמצאו הגופות בשלושה חדרים נפרדים.

שכניו ומכריו של בנואה מסרו כי תמיד נראה להם כטיפוס שקט ולא בעייתי. נהגו של בנואה אף אמר בראיון ל-AP כי בנואה ואשתו תמיד נראו לו כאנשים מאושרים. כעבור מספר ימים הודיעה המשטרה כי חשדה הוא שבנואה חנק את אשתו ובנו ולאחר מכן תלה עצמו על אחד ממכשירי האימון בביתו. עוד נמסר כי התובעים בודקים אפשרות כי בנואה רכש סמים מסוג סטרואידים וחומרים דומים וחוקרים האם יש קשר בין הסמים למיתות.

בתחילה, עם היוודע מותו של בנואה ללא הפרטים המלאים, ארגון ה-WWE העלה באתרו הודעה המבכה את מותו ופרק סדרת ההיאבקות "RAW" של הארגון שהיה מתכונן לאותו יום בוטל ובמקומו הוקרנו סרטוני מחווה למתאבק המנוח. עם זאת, לאחר פרסום חשדות המשטרה מיהר הארגון להתנער מכריס בנואה. בפרק של סדרת ההיאבקות "ECW" הודיע יו"ר הארגון, וינס מקמהון, שמעתה התכניות יתמקדו בכל דבר פרט לכריס בנואה. צעד נוסף בו נקט הארגון הוא הסרת כל המוצרי הנלווים ממדפי החנויות הקשורים למתאבק.

מקורות

[עריכה]