לדלג לתוכן

כתב אישום: "אנסה" את ילדיה בני ה-11 ו-9

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

13 באפריל 2008
כתב אישום נדיר הוגש כנגד אישה בת 38 מנתיבות, ובו סעיפים הטוענים כי האישה כפתה על שניים מבניה, בני 9 ו-11, לקיים עימה יחסי מין. על פי החשד האם, אשר בניה שבו לביתה מפנימיות בהן הם שוהים, זימנה אותם אחד אחר השני לחדר מיטתה, בו שכבה ערומה לגמרי מלבד ראשה אשר כוסה. האם הורתה בשלב זה לילד הקורבן להתפשט ולשכב עימה, עד אשר הגיעה לפורקן מיני. אחרי ששיחררה את בנה בן ה-11 חזרה על המעשה עם אחיו הצעיר.

המאורעות הקשים התגלו לאחר שבפנימיה בה דר בן ה-11 גילו אותו בעיצומה של פעילות בעלת אופן מיני שלא הייתה מתאימה לגילו. חוקרים סוציאלים ניסו לדובב את הילד הצעיר עד אשר זה סיפר את אשר אירע עם אימו. מכתב האישום עולים חשדות נוספים בדבר התעללות מינית בילדים מצד האם, כמו גם צפייה משותפת עימם בפורנוגרפיה.

על אף החשדות החמורים, לא תואשם האם באונס, שכן בחוק העונשין לא מוגדר הדבר כמעשה אשר מבוצע על ידי אישה בגבר, ובמקום זאת כתב האישום מגדיר הדברים כמעשים מגונים בלבד. בחקירתה טענה האישה, הגרושה מבעלה, כי הדבר נעשה כנסיון להתנקם בבן זוגה לשעבר. האם נשלחה לאבחון נפשי כדי לבדוק כשירותה לעמוד למשפט. כל ילדיה הוצאו מביתה זה מכבר, לפני כשנה וחצי, בעקבות החלטת עובדים סוציאלים.

מקורות[עריכה]