מאמנה החדש של מכבי: עודד קטש

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

5 ביוני 2007

קטש עומד על הקווים כמאמן הפועל גליל עליון במהלך משחק נגד מכבי תל אביב
נבן ספאחיה - המאמן שוחרר מחוזהו

אתמול (שני) נודע כי מאמנה החדש של מכבי תל אביב יהיה לא אחר מאשר שחקנה בעבר, עודד קטש. גורמים במכבי תל אביב הודיעו עוד קודם לכן כי מאמנה של הקבוצה בעונה החולפת, הקרואטי נבן ספאחיה, לא ימשיך עוד עימה על שעל פי חוזהו נותרה לו עוד שנה. בכך גם תמו ההשערות בדבר מינויו של מאמן מכבי בעבר, דייוויד בלאט, לקדנציה נוספת. בנוסף לקטש ימונה צביקה שרף, מאמן הנבחרת, כמנג'ר הקבוצה.

קטש אימן במהלך העונה החולפת את הפועל גליל עליון שעל אף התחלה רעועה הצליחה להעפיל לפיינל פור של ליגת העל בכדורסל, שם הפסידה קבוצתו למכבי, על אף משחק טוב מצד קבוצתו. קטש הרשים אנשי מקצוע בהצלחתו להעפיל עם הקבוצה לטורניר הגמר ונבחר על ידי רבים כמאמן השנה. קטש היה כוכבה של מכבי במהלך שנות התשעים ולאחר מכן הביסה במדי קבוצת פנאתינייקוס בפיינל פור בשנת 2000. קטש פרש ממשחק פעיל לפני כשנתיים והחל לאמן את הפועל גליל עליון. עתה יחזור לקבוצה אשר הפכה אותו לראשונה לכוכב בעמדת המאמן.

יחד עם קטש ימונה מאמן נבחרת ישראל, צביקה שרף, כמנהל מקצועי. שרף אימן בעבר את מכבי וזכה עימה באליפויות וגביעים רבים. בנוסף אימן מספר קבוצות אירופאיות ואף זכה בגביע אירופה למחזיקות גביע עם קבוצת אריס סלוניקי.

מקורות[עריכה]