רדקליף בעל הקרניים

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
9 באפריל 2013

אחרי שהשחקן המבטיח, דניאל רדקליף, עזב את סאגת "הארי פוטר", הוא נרשם לשלל תפקידים מגוונים - מתוכם היה את ארתור קיפס, עורך דין פחדן שנאלץ להילחם מול רוח רפאים. ולדימיר בומגארד, רופא רוסי מתחיל. וואלאס, רומנטיקן שנכנס לקשר עם אישה שהוא פוגש. אלן גינסברג, המשורר ההומו המפורסם בעיבוד חדש. ואיגור, עוזרו הכושל של דר פרנקשטיין בעיבוד חדש.

אחד משלל תפקידיו הוא איגנטיוס "איג" פאריש, גבר צעיר שמגלה יום אחד לתדהמתו שהוא נאשם ברצח ואונס אלים של חברתו (ג'ונו טמפל). המשטרה ובית המשפט סוגרים את החקירה בשל חוסר ראיות והוא לא מואשם רשמית; אך כולם בעיירה הקטנה משוכנעים שהוא אשם. בערב יום השנה למותה של חברתו, איג משתכר, ולמחרת מגלה שצומחות, אם לומר זאת בלשון עדינה, קרניים על המצח שלו וכוחות על-טבעיים אפלים שבאים עם הקרניים וכוללים הכרחת אנשים לומר את האמת או את דחפיהם הפנימיים ביותר ותיקשור עם נחשים; את הכוחות, איג מנצל כדי לפתוח בחקירה מי רצח את חברתו, ולנקום בו.

הסרט, שנקרא באנגלית "Horns" (בתרגום חופשי: קרניים) מבוסס על רומן אפל באותו שם שנכתב על ידי הסופר ג'ו היל (שלא רבים יודעים; אך "ג'ו היל" הוא שמו הבדוי של בנו של סטיבן קינג: ג'ו הילסטרום קינג) ומבויים על ידי הבמאי אלכסנדר אג'ה. הצילומים החלו בסתו 2012 ונגמרו באותה שנה בדצמבר.

בראיון על הסרט, רדקליף אמר: "זה מסעיר מאוד לגלם אדם שנתון בעיצומה של סערה גדולה באמצע חייו הקשורה לשינוי-צורה לדמוי שטן."

מיותר לציין שתאריך יציאת הסרט לאקרנים איננו ידוע, אך רוב הסיכויים שהוא יצא מתישהו השנה.