לדלג לתוכן

שיחת משתמש:Avichai

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
הוספת נושא
מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
תגובה אחרונה: לפני 17 שנים מאת עידן ד בנושא מפעיל מערכת
אביחי לא נמצא כרגע, אנא השאירו לו הודעה אחרי הביפ
וברצינות:קשה מאוד לדעת מתי אני כאן ומתי לא. אם השארתם הודעה ועדיין לא עניתי, המתינו בסבלנות

You are now a bureaucrat. Danny 13:49, 3 נובמבר 2005 (UTC)

רק רציתי להגיד לך מזל טוב!!!!!!!!! אני לא יודע עד כמה אני אוכל לעזור (לויקיציטוט אין לי הרבה זמן וחבל) אבל בכל זאת שיהיה לך המון בהצלחה, תהנה, ושנצליח להקים פה קהילה גדולה (יחסית) ומגובשת. במדינה כמו ישראל (לצערנו הרב) בהחלט יש מקום לויקיחדשות, מתעדכן, פורח וססגוני! אז בהצלחה!!!!!!!!!!!!!! עידן ד 16:12, 3 נובמבר 2005 (UTC)
לצערי הרב גם לי אין זמן והמילה זמני צריכה להיות מודגשת. אני מקווה שמהר מאוד מישהו ייקח את כל זה על הכתפיים שלו ואני אוכל לחזור לישיבה בלב שלם Avichai 16:16, 3 נובמבר 2005 (UTC)
מזל טוב! אני אשמח להקדיש כמה זמן שידרש בשביל לפתח את הפרוייקט Morl 16:14, 3 נובמבר 2005 (UTC)
תשמע. בירוקרט זה תיק לא קטן. גם בויקיציטוט, ובטח פה שצריך להיות בעתיד מיזם יותר גדול בנפח מויקיציטוט. ראיתי שהצעת לnone להיות בעתיד בירוקרט. אין לי בעייה עם זה, או כל משתמש אחר, רק קח בחשבון שבירוקרט זה תיק לא קטן בכלל, וצריך מישהו שיוכל להשקיע במיזם באופן תדיר ושוטף. עצתי לך- אני רואה שיש הרשמה יפה למיזם. פתח אותו בזמנך החופשי, קרא לאמיתי שיתרגם את הודעות המערכת (הוא אוהב את זה...) ופרסם את המיזם בויקיפדיה (דבר ראשון- לשנות את תבנית מיזמי ויקימדיה. כבר מעכשיו. שאנשים ידעו שהמיזם קיים). יש לך מספיק מפעילים, ותמצא ותפתח מישהו שהג'וק יכנס לו לראש (אחרי הכל, להיות בירוקרט זה כיף, אם יש לו את הזמן) ותסתדר. אני בטוח שתסתדר. עידן ד 16:47, 3 נובמבר 2005 (UTC)

Morl 16:27, 3 נובמבר 2005 (UTC)

כרגע יש הרבה בעיות ואנחנו מתחילים לסדר הכל ולתרגם את הממשק. אני מקווה שבהמשך הכל יסתדר. Avichai 16:30, 3 נובמבר 2005 (UTC)
אה... מקווה שפה המיזם יתפתח יותר מהר משאר מיזמי האחות. לויקיציטוט לקח 9 חודשים להיות מיזם ראוי לגלישה, הויקימילון כרגע עדיין לא ברמה גבוהה, שלא לדבר על שאר המיזמים, שמצבם שפיר והם מתקדמים יחסית, אבל עדיין אינם ראויים לגלישה. אה קיצר, פה אני חושב שיהיה אחרת, כי מדובר בחדשות. עידן ד 16:57, 3 נובמבר 2005 (UTC)

בקשה למפעיל מערכת

[עריכה]

מזל טוב (שוב...) אשמח להיות מפעיל מערכת --Morl 18:42, 3 נובמבר 2005 (UTC)

תודה רבה :-) --Morl 19:44, 3 נובמבר 2005 (UTC)

מפעיל מערכת

[עריכה]

שלום אביחי, זה צ'ס מוויקיפדיה אם אתה זוכר. אשמח אם תמנה אותי למפעיל מערכת, אני עוד אבלה פה הרבה בשנה שנותרה לי עד הצבא. Ches 09:51, 4 נובמבר 2005 (UTC)

נעשה. לי נשאר פחות משנה עד הצבא והגישה שלי לאינטרנט הולכת להיות מאוד מצומצמת החל מיום ראשון. אתה מעוניין אולי להיות בירוקרט זמני? (אולי יחד איתי?) Avichai 09:56, 4 נובמבר 2005 (UTC)
מה ההתחייבויות? Ches 11:16, 4 נובמבר 2005 (UTC)
בעקרון, מבחינת יכולות הבירוקרט יכול לתת הרשאות מפעיל מערכת, וזהו. אבל מבחינה מעשית, כמו שניתן לראות אצל דוד שי בויקיפדיה, עידן ד בויקיציטוט, דובי בויקיטקסט ושאר הבירוקרטים (אני לא מכיר) אתה צריך להיות מאוד פעיל במיוחד בויקיחדשות זה מצריך פעילות תדירה. בעצם צריך לקחת את המיזם על הכתפיים בכל המובן של המילה. תראה מה עידן כותב כאן למעלה, זה תיק לא קטן. הייתי לוקח אותו כי אין לי בעיה להכנס כל זמן שיש לי גישה לאינטרנט, הבעיה היא שאין לי. אני לא רוצה להבריח אותך אבל אני רוצה שתחשוב על זה טוב טוב, מכיוון שכרגע אני עדיין לא יכול לדעת מי הם המשתמשים היותר פעילים וקשה לדעת למי להעביר את זה (מה גם שאני לא יכול להעביר את זה אלא רק למנות עוד אחד. אם ארצה אני אצטרך שמישהו מלמעלה יבטל לי את ההרשאה). Avichai 11:23, 4 נובמבר 2005 (UTC)

מפעיל מערכת

[עריכה]

קודם כל, מזל"ט (לא המטוס...:-) אשמח להקדיש את זמני ולהיות מפעיל מערכת.


(עידו צפרוני 16:20, 4 נובמבר 2005 (UTC))

מפעיל מערכת

[עריכה]

היי, כמובן שאשמח להתמנות משיקולים טכניים גם למפעיל מערכת כאן. צריך המלצות? אמיתי 22:36, 4 נובמבר 2005 (UTC)

לך יש מספיק המלצות. תתחדש. נשמח לראותך אצלנו. למרות שתרגמתי 357 הודעות מערכת יש עדיין טונות לתרגם, בהצלחה Avichai 15:43, 5 נובמבר 2005 (UTC)
תודה תודה. אמיתי 08:42, 11 נובמבר 2005 (UTC)

מזל טוב

[עריכה]

אני מקווה שבשבוע העמוס הקרוב אצליח לתרגם כמה ידיעות מדעיות מהגרסה האנגלית, רק שהיא מאוד לא מעודכנת בתחום זה.אבי בליזובסקי 22:04, 5 נובמבר 2005 (UTC)

אתה לא חייב לתרגם. אנחנו לא רוצים דברים ישנים רק חדשות. למרות שהאתר עדיין לא חשב על חיתולים נשמח לקבל כמה ידיעות. תודה Avichai 22:07, 5 נובמבר 2005 (UTC)

תבנית דף חדש

[עריכה]

מה ניסית לעשות עם התבנית? מה בכלל מטרתו? Yonidebest Ω Talk 12:32, 9 נובמבר 2005 (UTC)

מטרתו היא שכשאדם בא לכתוב מאמר חדש כל התבנית תהיה מוכנה והוא לא צריך ידע מוקדם בויקיחדשות כדי להוסיף את הכל. ניסיתי לגרום לכך שהתאריך למעלה ייתווסף בצורה אוטומטית, בויקי האנגלית הם עושים זאת עם בוט (ראה שם). העניין עם התבניות ששמתי קודם זה שהם מתעדכנות יחסית ליום שקוראים את זה ולא ליום שבו זה נכתב. Avichai 11:27, 13 נובמבר 2005 (UTC)

אביחי, צור קשר בבקשה בהקדם ל- gal-mo@y-i.co.il

[עריכה]

תודה, גל

New Wikinews editions, an he.wikinews water cooler

[עריכה]

I was looking to announce the creation of the Thai and Arabic language wikinews editions, but I could not find the he "Water cooler"! Danny suggested I speak with you. Here's the announcement I've placed on the other Wikinews editions:


I'm pleased to announce the creation of two new Wikinews editions, Thai Wikinews and Arabic Wikinews!! This brings the total number of Wikinews editions to 18 editions. Please welcome these new editions, and keep an eye on their energy and productivity! - Amgine 02:38, 13 דצמבר 2005 (UTC)

מפעיל מערכת ושאר ירקות

[עריכה]

הי אביחי, לאחר התלבטות של חודש, החלטתי שגם אני מעוניין לקבל סמכות מפעיל. אני נמצא באופן תדיר מול המחשב, ורוב פעולותי יהיו שיחזורים, מעקב אחרי טרולים (שיגיעו...) ותרגום הודעות מערכת (מאוד חשוב). חוץ מזה, ברכות על הקישור מהוויקיפדיה (בעזרתם האדיבה של יוני ו- none). מאוד חשוב שמכל כתבה שכותבים פה תהיה הפנייה לוויקיפדיה וחזרה, ולבנות דפי עזר (לפחות החשובים ביותר) כמו שעשינו בוויקיציטוט, דבר שתרם להתרוממות המיזם (בעזרתו האדיבה של אופק, ששוקד על לימודיו...). זהו. עכשיו אני אבנה איזה דף עזר או שניים. צריך לסיים את דפי העזר מתבניות אזהרה, תודה, הזמנה וברוך הבא כשלב ראשון, עד יום ראשון. אין סיבה שהמיזם הזה לא יצליח, אבל זה תלוי רק בנו... עידן ד 18:34, 28 דצמבר 2005 (UTC)

בשמחה. תתחדש... Avichai 19:06, 28 דצמבר 2005 (UTC)
וואי, תודה. נורא מהר! במטא לקח להם המון זמן ובירוקרטיה למנות אותי לבירוקרט... פה- 5 דקות וזהו. כל הכבוד!!! עידן ד 19:16, 28 דצמבר 2005 (UTC)
ברכות למינוי. כל הכבוד על ההסתערות על הודעות המערכת, שנראה שהן מתרבות בקצב יוצא דופן. None 08:55, 30 דצמבר 2005 (UTC)
תודה. זה פשוט נורא צורם לי כל האנגלית. גם תיקנתי בוויקיספר ובוויקיציטוט (לא חשבתי שאנחנו כל כך לא מעודכנים). אני חוזר ומבקש לסיים לפתור את כל הבאגים והדברים שנשארו עד יום ראשון. עידן ד 09:07, 30 דצמבר 2005 (UTC)

ויקימחדש או מדווח?

[עריכה]

מה נסגר בסוף? צריך להתאים את הדפים לשם הנכון. בויקיחדשות:מפעיל מערכת כתוב מדווח. נראה לי שסיכמנו במזנון שזה מחדש. אני צודק? עידן ד 19:19, 28 דצמבר 2005 (UTC)

אני לא יודע אם סוכם ומה סוכם אבל נראה לי הכי נכון - ויקיעיתונאי (למרות שזה ארוך). ויקימחדש זה שם מוזר שלא אומר כלום על התפקיד שלו... גם בויקיטקסט סיכמנו על ויקיעורכים ולא ויקיטקטאים. ויקימדווח הוא כבר יותר קרוב למטרה אבל זה לא רק עניין של דיווחים אלא עיתונאים. Avichai 19:54, 28 דצמבר 2005 (UTC)
אני מציע שתעלה את זה להצבעה בפרלמנט. לגבי מה השם, ולגבי איך קוראים לנו. אפשר להעלות את נושא ההצבעה בהודעת האתר, החל מיום ראשון. הצבעה סטנדרטית בת שבוע. עידן ד 20:03, 28 דצמבר 2005 (UTC)
אני לא רואה שום בעיה שתעשה את זה, אתה עכשיו ויקימחדש/עיתונאי כמוני וכמו כולם. בטטה מבושלת Avichai 20:15, 28 דצמבר 2005 (UTC)
טוב. החלק השני של המשפט ברור. החלק הראשון נובע מאי כח. אני אעשה זאת... עידן ד 20:23, 28 דצמבר 2005 (UTC)

הודעה לעיתונות

[עריכה]

תשמע, שני סקופים ביום זה לא רע... תשלח מחר מייל לעידו אמין ולמי שכותבת בואי נט, ותגיד לה שאנחנו סיפרנו על המירמור של הוויקיפדים נגד וואלה, ועל הסקופ של ענבר. עוד לפני השקת האתר... עידן ד 22:24, 29 דצמבר 2005 (UTC)

עידו קינן וגל מור. אשלח גם אשלח. Avichai 22:26, 29 דצמבר 2005 (UTC)
אה, מצאתי עכשיו עוד טעות באתר וואלה: "אביגדור ליברמן:אשמח שליברמן וחבריו יהיו לאזרחים פלסטינים" הוא התכוון לברכה. הם נורא מצחיקים אותי וואלה עם הטעויות שלהם... תשלח. עשינו יופי של פתיחה. רק צריך לכתוב עוד כמה דפי עזרה... עידן ד 22:39, 29 דצמבר 2005 (UTC)

עץ קטגוריות

[עריכה]

אביחי מה שלומך? זה RamiY מויקיפדיה, ויקיפדיה תפס תאוצה לכן החלטתי לתת יד לפרוייטק החדשות עד שגם הוא יהיה פופולרי.

קודם כל, אני רוצה לבנות עץ קטגוריות ולהתחיל למיין את הכתבות שכבר קיימות לפני 2 נושאים (בדומה לויקיחדשות האנגלי), ראשית קיטלוג לפי תאריך ושנית לפי נושא (פוליטיקה, כלכלה, בטחון, וכו... אולי גם לפי מדינה אם לא מדובר על משהו בישראל). יש לערוך דיון מסודר לגבי הקטגוריות הרלווינטיות שיהיו מוסכמות על כולם לפני שאני מתחיל בעבודה. אבקש את עזרתך בעניין כיוון שאני עדיין לא מכיר את ויקיפדים הפעילים. Ramiy 13:57, 30 דצמבר 2005 (UTC)

סורי שאני מתפרץ. אנחנו לא ויקיפדים, אבל אין לנו שם עדיין. אתה מוזמן לראות ולהצביע בפרלמנט. מי שהצביע שם הוא כרגע פחות או יותר פעיל, ויש גם כמות די נכבדה של מפעילי מערכת, חלקם נוכחים וחלקם נוכחים נפקדים. לגבי שאלות פרטניות על המיזם, אכן אביחי הוא הכתובת, גם אני מנסה ללמוד איך פועלת המערכת... עידן ד 14:19, 30 דצמבר 2005 (UTC)
לעידן, המערכת עדיין לא פועל - היא בשלבי הרצה. וזה כל היופי היא תפעל איך שאנחנו רוצים שהיא תפעל. אפשר ללכת לפי הדרך של המקביל האנגלי שלו (זה מה שקרה בשאר מיזמי הויקי בעולם, כולם העתיקו מהאנגלי), או שאפשר ללכת בדרך משלנו (בדומה לעיצוב של ויקיפדיה העברית שהוא שונה לגמרי משאר הויקיפדיות בעולם). חזרה לנושא שלנו עץ הקטגוריות מצריך מחשבה תחילה כי לפי הקווים המנחים שנקבע יעוצב הפרוייקט כולו (לפחות בשנה הראשונה שלו). Ramiy 21:18, 30 דצמבר 2005 (UTC)
מסכים איתך. פשוט אני לא מכיר כל כך את המיזם הבינלאומי על בוריו, כך שגם פה לא... אבל נלמד. עידן ד 21:27, 30 דצמבר 2005 (UTC)
אני לא חושב שהדרך כל כך עקרונית ואני כן חושב שהדרך של ויקיחדשות האנגלי היא הדרך הטובה ביותר, אבל זו רק דעתי. ניתן להעלות את הנושא לדיון במזנון ולבדוק את הלך הרוחות. בכל מקרה אני חושב שכרגע אין כל כך רוחות לכן נראה לי שכדאי פשוט להתחיל. כרגע יש איזה עשרה מאמרים ככה שאם נרצה להחליף את הדרך מתישהו בהמשך נוכל לעשות את זה בקלות (אולי אפילו בוטים). רק הערה אחת - נראה לי שהדיון הכי חשוב שעוד עומד לקראתינו הוא האם ויקחדשות הוא אתר חדשות ישראלי (עם קצת חדשות מחו"ל כמו ידיעות ומעריב) או אתר חדשות עולמי בעברית (כמו BBC רק בעברית). נראה לי שזו החלטה שנצטרך לקבל מאוחר יותר כשהאתר יתחיל לקבל צורה. בכל מקרה המשך כך ויישר כח. לשאלות ובעיות ניתן לפנות אלי (ואם אני לא נמצא - אני חושב שNone יוכל לענות). שבוע טוב Avichai 18:17, 31 דצמבר 2005 (UTC)
תשובה לשאלת, אני לא צריכים להיות "עוד אתר חדשות" (כמו מעריב וידיעות) כי להם יש תקציבים גדולים ומקורות שלנו אין. אנחנו חייבים לבדל עצמנו מעט. Ramiy 10:43, 1 ינואר 2006 (UTC)

מה עוד נשאר לעשות?

[עריכה]

מה הדברים הדחופים? כשלושה דפי עזרה (על פי הרישום בדפים מיוחדים) ושלושה דפים המופיעים בדף הבטא שצריך לתרגם. עוד משהו? לגבי העמוד הראשי. בעיקרון כדי להחליף. אני מציע לבנות כמה אופציות, ולהעלותן שבוע הבא בפרלמנט, אחרי שנראה כי נגמרה עבודת הקמת האתר. עשינו המון עבודה ב - 3 ימים אחרונים (כמעט 1000 עריכות...) עידן ד 23:39, 31 דצמבר 2005 (UTC)

אני בהחלט מסכים. נראה לי מאוד חשוב ליום הראשון שכל הזמן יהיו חדשות כדי שהאתר יראה מקצועי ומהימן. אולי כדאי להודיע בויקיפדיה שהיום האתר נפתח ושיבואו לבקר. אני מקווה שמחר נקום לעולם טוב יותר. Avichai 23:41, 31 דצמבר 2005 (UTC)
מה שבטוח, כדאי לציין את הכתבות במזנון. ניתן לפתוח דיון בבוקר על זה, וכשיתפרסמו הכתבות (בתקווה, רבים העיתונאים שהבטיחו לי כתבות אך לא פירסמו). ניתן מחר לכתוב שתי כתבות (מספיק) ולקשר אחר מהעמוד הראשי, ושתיהן מהערכים המקבילים בוויקיפדיה. אני מבין שהנוהל שהושג שם מקובל על הקהילה, לפי חוסר ההתייחסות... עידן ד 23:47, 31 דצמבר 2005 (UTC)
נוהל סביר מאוד לדעתי, אולי כדאי לשמור אותו אפשהו. לך לישון קצת. Avichai 23:52, 31 דצמבר 2005 (UTC)
כן. לשמור, ולוודא שהוא נשמר. לישון! עידן ד 23:55, 31 דצמבר 2005 (UTC)

מאמרים ראשיים

[עריכה]

אביחי, אנחנו צריכים לדאוג שהמאמר הראשי יתחלף כל יום, שלא יהיה מצב בו מאמר כלשהו נמצא מספר ימים בעמוד הראשי. Ramiy 21:29, 1 ינואר 2006 (UTC)

דבר ראשון, אתה מוזמן לדאוג לזה! דבר שני, אני חושב שזה אחד הדברים הפחות חשובים. יותר חשוב שיהיו כתבות חדשות כל יום. גם בויקיחדשות האחרות המאמרים הראשיים לא מתחלפים כל הזמן. המאמרים הראשיים לא אמורים להוות מסגרת להראות את הכתבות הכי חדשות אלא את הכתבות הכי טובות. בכלל מאמר משני2 אמור להכיל את ה"דיווח הנבחר", ז"א הדיווח הכי טוב והכי מרגש ולאו דווקא הכי חדש והכי רלוונטי. בגלל זה העיצוב של העמוד הראשי החדש לא טוב. זה לא אותו רעיון כמו בynet וNRG, המשבצות האלה לא אמורות להכיל את הכי חדש עם קצת מהטקסט של הכתבה אלא את הכי טוב והכי מעניין. Avichai 21:34, 1 ינואר 2006 (UTC)
נקודת המבט שלי קצת שונה, כשאני נכנס לאתר חדשות (בדרך כלל לוואלה או הידען), אני מסתכל האם יש משהו חדש - אם הכל אותו הדבר והכותרות לא השתנו והתמונות לא השתנה, אני מייד יוצא להמשיך בדברים שלי. זה תופס גם לגבי האתר הזה, אם הכל נשאר כמו אתמול או שלשום אז הקוראים ימשיכו לאתר אחר, ואז לא יהיו מתעניינים חדשים ולא יהיו לנו ויקיפדים חדשים שירצו לתרום. Ramiy 11:57, 2 ינואר 2006 (UTC)
יכול מאוד להיות, אבל זו השיטה הקיימת. שים לב שלפעמים הכותרות הראשיות לא משתנות (בynet ובNRG מדובר בדרך כלל בחדשות פוליטיות) והחדשות הקטנות משתנות. אם הכותרת הראשית מתשנה האם עלינו להעביר את הכותרת הישנה לתבנית:מאמר משני1? אני חושב שלא, אבל תמיד אפשר לשנות שיטה קיימת. Avichai 12:01, 2 ינואר 2006 (UTC)

מפעיל מערכת

[עריכה]

אביחי, ברצוני לקבל הרשאת מפעיל והבנתי שאתה הכתובת. Ramiy 19:24, 3 ינואר 2006 (UTC)

בהחלט. אני חושב שאתה עושה עבודה חשובה וזה מגיע לך. מזל טוב ובהצלחה. Avichai 11:15, 4 ינואר 2006 (UTC)
תודה רבה. Ramiy 13:30, 4 ינואר 2006 (UTC)

עיצוב חדש לעמוד הראשי

[עריכה]

אני מזמין אותך להצביע בפרלמנט כדי לבחור עיצוב "יותר חדש" שעיצבתי. Ramiy 21:40, 6 ינואר 2006 (UTC)

בקשה למפעיל מערכת.

[עריכה]

תרמתי לכאן כמה ידיעות באופן אנונימי, אמנם אני לא לגמרי סגור על כל האופציות של ויקיחדשות, אך אני רוצה להשקיע במיזם, אני מאמין שהוא יכול להיות מרתק ומצליח, אך כרגע הוא די צולע.

אשמח לקבל באופן כללי מפעיל מערכת (אחרי שאני אלמד עוד קצת עם הממשק), ואחרי שאשוב בעוד כחודש וחצי משביל ישראל. בברכה, תומאס 20:24, 28 פברואר 2006 (UTC)

בעקבות הגיוס שלי ביטלתי לעצמי את ההרשאות. אני מאמין שאם תהיה פה קהילה מגובשת תוכלו לבחור לעצמכם בירוקרט חדש והוא ימנה אותך למפעיל מערכת. ‏ Avichai‏ 08:48, 26 מרס 2006 (UTC)
כבר התגייסת? חבל לשמוע שביטלת לך את ההרשאות- היית ביורוקרט מוצלח מאוד. None 13:58, 12 אפריל 2006 (UTC)
תודה רבה. איך בצה"ל? ‏ Avichai‏ 21:45, 22 אפריל 2006 (IDT)

הענקת הרשאות

[עריכה]

שלום אביחי אני מצטער שלא אניתי לך כשרק הודעת לי שהויקיניוז הוקם בדיוק נפלה עלי תקופה של הרבה מבחנים בכלל לא היתי כמעט פעיל ברשת לכמה חודשים אני מבקש הענקת הרשאות בגלל שההיתי אחד מהרישונים שהצביעו להקמת הוויקי מתכנת 05:26, 7 אפריל 2006 (UTC)

אני מוכן לשמש כביוקרט זמני אם יש צורך
מתכנת 05:29, 7 אפריל 2006 (UTC)
מתכנת יקר, כדי לקבל הרשאת ביורוקרט צריך לקבל רוב בהצבעה של חברי הקהילה, ולפנות עם התוצאות ל- metawiki. אחת הדרכים לרכוש את האמון של חברי הקהילה, היא לעזור לערוך באותו מיזם. None 14:05, 12 אפריל 2006 (UTC)

מפעיל מערכת

[עריכה]

מעוניין להיות מפעיל מערכת, תודה. תומאס 18:39, 17 בספטמבר 2006 (IDT)תגובה

הי תומאס. אביחי בצבא כרגע, והוא כבר לא הבירוקרט יותר. אין בירוקרט בוויקיחדשות, ואנחנו מחכים לאחד כזה, שיחייה את המיזם. באם תרצה לקחת את המיזם, ולעשותו למיזם ראוי (כמו ויקיחדשות באנגלית, כפי שכתבת בדף המשתמש שלך), תרום במיזם, הראה יכולת, ותציע את עצמך לתפקיד הבירוקרט. עידן ד 19:48, 17 בספטמבר 2006 (IDT)תגובה
בינתיים אשמח למחוק ולשנות דברים שאתה חושב שצריך. בכל מקרה, אין לי הרבה צורך להשתמש פה בהרשאות שלי. די נטוש פה... עידן ד 19:49, 17 בספטמבר 2006 (IDT)תגובה