לדלג לתוכן

שיחת עזרה:תפריט ראשי

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
הוספת נושא
מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
תגובה אחרונה: לפני 17 שנים מאת Eyalk7 בנושא למה כתבות שלנו לא מופיעות

למה הויקי חדשות כל כך מסובך

[עריכה]

הסיבה היא שזהו אתר המתורגם מאנגלית. האמת היא שלא כל כך מסובך. אחרי שמשחקים מעט לומדים להסתדר. הבעיה היא שבאמת גם אני אינני מבין למה הכתבה שלי לא מופיעה. אכתוב על כך שאלה בפני עצמה.

כדי להגיב בדף השיחה הקישו על הלשונית למעלה עם סימן ה"ועוד" (הפלוס: +) שבין לשונית העריכה ולשונית ההסטוריה.

למה כתבות שלנו לא מופיעות

[עריכה]

אנחנו סימנו אותם עם פרסום אפילו פתחנו דף לכבוד היום בחודש (שהיה חסר) ובכל זאת לפחות שני משתמשים (אני ועוד מישהו) מנסים להבין:

מה עוד צריך לעשות, כדי שהחדשות שלנו יתחילו להופיע.

קודם כל צריך לבנות את הכתבה לפי המודל הנכון. כאשר אתם רוצים ליצור כתבה חדשה, צרו אותה דרך העמוד הראשי. שם הכניסו את שם הכתבה. אחרי שנפתח לכם חלון העריכה, כתבו את הכתבה במקום השורה <!-- החליפו שורה זו במאמר -->. בשאר אל תיגעו. אם יש לכם מקורות לכתבה (כמעט תמיד), הוסיפו אותם בתבנית המקורות. אם ביצעתם את כל אלה כמו שצריך, הוספתם תבנית {{פרסום}} והורדתם את התבנית {{בהתהוות}}, אז הכתבה צריכה להתפרסם אוטומטית. Eyalk7 10:59, 19 בדצמבר 2006 (IST)תגובה

איני מצליח להירשם

[עריכה]

אני לא מבין מה צריך לעשות בקוד כשנרשמים,כי מבקשים ממני להעתיק את המספרים ואני מעתיק ומנסה כל מיני אפשרויות ואיני יכול להירשם כי זה רושם לי אחר כך "הקוד שגוי". אני מבקש עזרה.

תנסה להקיש את הקוד מהסוף להתחלה, זאת בעיה שקורה לפעמים בתרגום אתרים מאנגלית לעברית. Eyalk7 10:54, 19 בדצמבר 2006 (IST)תגובה