לדלג לתוכן

9 אנשים נדקרו במהלך סוף השבוע

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

5 במאי 2007

במהלך סוף השבוע תשעה בני אדם נדקרו באירועים שונים. האירוע החמור ביותר התרחש בבת ים, שם נמצאו ארבעה צעירים דקורים על ידי שוטרי סיור מרחב איילון. שתי צעירות שנמצאו במקום נחשדו במעורבות כלשהי באירוע ועוכבו לחקירה. מבין הארבעה שניים היו פצועים קל ושניים במצב קשה - כולם פונו לבית החולים וולפסון אשר בחולון.

נהג משאית הביא גבר בן 36 לבית החולים איכילוב בתל אביב, כאשר זה פצוע בחלקי גוף שונים מדקירות. מצבו של הפצוע הוגדר כבינוני והוא טופל בבית החולים. משטרת מרחב ירקון החלה בתחקור הארוע, לאחר שנראה כי הגבר נפצע בעקבות ויכוח עם בני מיעוטים באזור הדולפינריום בתל אביב. צעיר בן 20 נדקר גם כן בתל אביב ברחוב אלנבי ופונה עם פציעות קלות לאיכילוב. על פי החשד הדוקרים היו צמד צעירים אשר אותרו לאחר מכן על ידי כוחות המשטרה.

בשני מקרים נוספים בתל אביב נמסרו דיווחים על צעירים אשר סבלו מפצעי דקירה. האחד בן 16 תושב העיר, אשר נדקר סמוך למועדון בנמל תל אביב. הקורבן השני, תושב ראשון לציון, נמצא שוכב פצוע ברחוב שונצינו בעיר ופונה לבית החולים במצב קל. בשני המקרים פתחה המשטרה בחקירה.

מאוחר יותר היום (שבת) נפצע צעיר בשנות ה-20 לחייו בכביש 5, סמוך לראש העין, בעת ויכוח בינו לבין נהג אחר. המשטרה חוקרת את האירוע לאחר שגבתה את עדותו של הצעיר, המאושפז בבית החולים בילינסון אשר בפתח תקווה ומצבו הוגדר כבינוני.

מקורות[עריכה]