לדלג לתוכן

ויקיחדשות:סימון מאמרים

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

מאמרים שפורסמו נצפים כפי שנכתבו וכפי שהם נראים לקוראים. אם אתה נתקל בבעיה עם מאמר מסוים, אתה יכול להוסיף סימן שמסביר את הבעיה בתחילת המאמר, אבל בבקשה השאר גם הערה בדף השיחה של המאמר שמסביר למה הוספת את הסימן, כדי שעורכים אחרים ידעו איך לתקן את המאמר. לרשותך נמצאים הסימונים הבאים :


{{בהתהוות}}[עריכה]

זהו מאמר בהתהוות

אנא ערכו והרחיבו את המאמר, וכאשר הוא יהיה מוכן לפרסום, שנו את התג {{בהתהוות}} לתג {{פרסום}} כדי שהמאמר יופיע בעמוד הראשי.


השתמש כאשר: השתמש רק כדי לסמן מאמר שנמצא בשלבי התהוות (בעיקר במאמרים חדשים), או מאמרים שלא סיימו לכתוב אותם. כאשר מסיימים לכתוב את המאמר, צריך להחליף את התבנית ב {{פרסום}}.

{{בעבודה}}[עריכה]


השתמש כאשר: השתמש רק כדי לסמן מאמר שאתה עובד עליו באופן אקטיבי, אם אתה רוצה שאנשים אחרים ידעו. זה יכול לעזור להפחית את הסבירות להתנגשויות-עריכה. בבקשה זכרו להסיר את הסימון בסיום העבודה!


{{npov}}[עריכה]

מידת הנייטרליות של כתבה זו מוטלת בספק. לפרטים נוספים, נא עיינו בדף השיחה שלה.


השתמש כאשר: אתה מאמין שהמאמר, בגלוי או במרומז, כתוב מתוך דעה קדומה, או מציג רק צד אחד של המטבע בנושא פולמוסי.


{{מקורות}}[עריכה]

אזהרה המאמר לא מציין את המקורות שלו באופן מספק ועלול להכיל מידע לא מאומת. אנא עזרו לפתח את המאמר על ידי הוספת המקורות או הסרת חומר שהשארתו בלתי מוצדקת. לדיון בנושא ראו את דף השיחה של מאמר זה.


השתמש כאשר: המאמר חסר מקורות או סימוכין לחלוטין או מכיל מידע ללא כל סימוכין


{{מטעה}}[עריכה]

אזהרה כתבה זו נתונה לוויכוח. ייתכן והיא מכילה מידע לא מדויק או מטעה. למידע נוסף ראו את דף השיחה של הכתבה.


השתמש כאשר: בדיקת העובדות מראה שהמאמר מוטעה.


{{חלקי}}[עריכה]

אזהרה השלמות והאיזון של מאמר זה נתונים לוויכוח. לפני שהמאמר מתפרסם אנא עברו על דף השיחה ונסו לעבוד עם עורכים אחרים כדי להוסיף ולהשלים מידע חסר (אם לא ניתן לבצע זאת במסגרת זמן סבירה מקובל להסיר סימון זה ולפרסם את המאמר).


השתמש כאשר: אתה חושב שצריך להוסיף למאמר מידע נוסף, ועדיף שאתה או הקהילה, תקדישו את הזמן להוסיף את המידע הזה לפני שהמאמר מפורסם.


{{נקיון}}[עריכה]

אזהרה כתבה זו מסומנת ככתבה לניקיון. העורך שהציב תבנית זו סבור שלא כדאי לפרסם אותה בצורתה הנוכחית.
הסיבה לכך היא דרישת השלמה של הכתבה, סגנון לא חדשותי או צורך בהגהה.


השתמש כאשר: המאמר עלוב מבחינת הכתיבה, הוויקיזציה או המבנה, או שיש סטיה אחרת מההנחיות לסגנון מאמר. ניתן לציין סיבה בעת שימוש בתבנית, כך: {{נקיון|סיבה}}.

{{לא חדשות}}[עריכה]

התקפות של מאמר זה בצורתו הנוכחית כסיפור חדשותי נתונה לוויכוח. אנא נסו לפתור את ההתנגדויות בדף השיחה, אחרת המאמר יועמד להעברה לוויקיפדיה או לאחד המיזמים האחרים או למחיקה.


השתמש כאשר: המאמר צריך להפסל בגלל ויקיחדשות:נהלים והנחיות/הנחיות מחיקה ולא מתאים לויקיחדשות. בבקשה זכרו להוסיף את המאמר לרשימת המועמדים למחיקה.


{{בקשת מחיקה}}[עריכה]

אזהרה מאמר זה מועמד למחיקה.
ראו את הפסקה המתאימה בוויקיחדשות:הצבעות מחיקה לנימוקים לבקשת המחיקה והדיון בה.


השתמש כאשר: המאמר צריך להפסל בגלל ויקיחדשות:נהלים והנחיות/הנחיות מחיקה ולא מתאים לויקיחדשות. בבקשה זכרו להוסיף את המאמר לרשימת המועמדים למחיקה.


{{מחק|סיבה}}[עריכה]

דף זה מועמד למחיקה מהירה
תבנית זו נועדה לבקש מחיקה של דפים המתאימים למחיקה מהירה לפי מדיניות המחיקה.
יש למחוק את הדף מהסיבה הבאה: סיבה


השתמש כאשר: ברור שהמאמר הוא נסיון או ונדליזם וכדומה.