לדלג לתוכן

ויקיחדשות:בטא

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי

לדעתי כרגע הכי חשוב להקים מרחב עבודה נורמאלי עם כל המידע הדרוש לאנשים שירצו להתחיל לכתוב חדשות. חוץ מזה אני חושב שכדאי מאוד שהאתר יפעל בזמן הקרוב במעין גרסת בטא ונחליט מראש על תאריך מוסכם לפתיחה ה"רשמית" של האתר (אולי משהו רב משמעות כמו הראשון בינואר 2006) ולשלוח הודעה מוקדמת על כך לאתרי החדשות ומגזיני האינטרנט. זה ייתן לנו מספיק זמן להקים את הדפים הבסיסיים ולסיים את תרגום ההודעות, ואז אולי גם ויקיפדיה תכיר בקיומנו. כמו כן זה יביא את ויקיחדשות להכרה ואת המשתמשים שייכנסו באופן קבוע להם אנו מצפים. מקרוני Avichai 14:22, 17 נובמבר 2005 (UTC)

תקופת הבטא

[עריכה]

ויקיחדשות, במהלך חודש דצמבר פועלת בגרסת הרצה, בטא, שממנה היא צפויה לצאת בינואר 2006.

מה זה אומר?

[עריכה]

במהלך תקופת הבטא אנחנו מתמקדים בתרגום והתאמת ממשק האתר לעברית, ובתרגום ועיבוד דפי הנהלים השונים. בנוסף, אנחנו פועלים לכתוב הודעות לתקשורת כדי לפרסם את האתר.

למה אתם עושים את זה?

[עריכה]

לוויקיפדיה יש ערך גם אם ערכים מסוימים חסרים בה. בניגוד לוויקיפדיה, אין טעם רב באתר שמספק חדשות רק בימים מסוימים, או רק בנושאים מסוימים וכו'. כשהאתר נפתח מספר המשתתפים היה כה נמוך, עד שלא יכולנו לכתוב את דפי הנהלים, וגם להספיק לכתוב את דפי החדשות. לכן, הוחלט להכניס את האתר לתקופת הרצה עד שדפי המערכת החשובים יכתבו, ובסיס המשתתפים במיזם יגדל.

מה עוד נשאר לעשות עד הפתיחה?

[עריכה]
  • לכתוב הודעה לעיתונות. כמו כן לנסות לשלוח מיילים לאתרים שאולי יהיו מעונייים לפרסם את פתיחת האתר.

דפי מטא חסרים

[עריכה]