לדלג לתוכן

שיחת משתמש:כובש המלפפונים

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
הוספת נושא
מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
תגובה אחרונה: לפני 10 שנים מאת כובש המלפפונים בנושא רוצה לעזור לי?
שלום, כובש המלפפונים, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה, ‏Guycn2 (שיחה) 19:26, 6 בינואר 2014 (IST)תגובה

תודה![עריכה]

תודה על תרומתך!
תודה על תרומתך!

שמתי לב לתרומתך הרבה לוויקיחדשות העברי, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה, ‏Guycn2 (שיחה) 19:26, 6 בינואר 2014 (IST)תגובה

תודה רבה!על הברכה לבואי לויקיחדשות ולעיטור הנחמד שרשמת לי פה.--כובש המלפפונים (שיחה) 19:42, 6 בינואר 2014 (IST)תגובה

דפי תאריכים[עריכה]

אין צורך ליצור דפי תאריכים עבור ימים שבהם לא היו כתבות. בעמוד הראשי מוצג אוטומטית כיתוב על העדר כתבות באותו יום, ואין צורך "להכחיל" את הקישור. ‏– rotemlissשיחה 22:56, 9 בינואר 2014 (IST)תגובה

רוצה לעזור לי?[עריכה]

גם אני רוצה להחיות את ויקיחדשות, יש לי כמה רעיונות. תוכל ליצור איתי קשר דרך פייסבוק/גוגל +/פייסבוק ?
The Turtle Ninja (שיחה) 17:21, 21 בינואר 2014 (IST)תגובה

בסדר... בזמן האחרון אני פחות מסתכל בויקיחדשות (ובאתרי קרן ויקימדיה בכלל), אבל אני אמשיך. אני מסכים ליצור קשר, אבל בגלל שאני לא משתמש ברשתות חבריתיות (ואפילו לא בגוגל+ שלי), אני מעדיף ליצור קשר במייל.בברכה, כובש המלפפונים (שיחה) 16:25, 23 בינואר 2014 (IST)תגובה