לדלג לתוכן

שיחת משתמש:עידו צפרוני

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
הוספת נושא
מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
שלום, עידו צפרוני, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה, חברך, מור --Morl 16:27, 4 נובמבר 2005 (UTC)

מפעיל מערכת[עריכה]

אז אנחנו עדיין לא ויקיפדיה והדרישות הם ברצפה אבל בכל זאת יש דרישות מינמליות לקבל ההרשאה. מי אתה? אתה משתמש של ויקיפדיה או אחד המיזמים? Avichai 15:39, 5 נובמבר 2005 (UTC)

ל avichai[עריכה]

אני מצטער על העיכוב בתשובתי. המחשב שלי נתקל בבעיה טכנית. אני משתמש של ויקיפדיה זמן רב. תרמתי לערכים כמו:

הנסיך צ'רלס, ג'ק המרטש, אנרי דה טולוז לוטרק, ולטר קרייזלר, לורד וולדמורט, הוגוורטס, יאנג ליוואי, אלן שפרד ועוד...

אני במיוחד מתעניין במדע ומדע בדיוני. (עידו צפרוני 18:04, 14 נובמבר 2005 (UTC))