שיחת משתמש:שלומית ליר

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, שלומית ליר, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
Emblem-question.svg עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה, ‏– rotemlissשיחה 14:12, 17 ביולי 2008 (IDT)

סקר בלוגרים בזעיר אנפין מעלה תוצאות מפתיעות[עריכה]

סלחי לי אם אני בוטה, אבל אופן הכתיבה שלך היה מוטה לחלוטין והתעלם מעובדות אשר לא נוחות לעמדה בה את תומכת ואליה הצבעת באותו סקר. תיקנתי את הכתבה ושיניתי את הכותרת בהתאם לנקודת מבט נייטרלית. זהר דרוקמן 12:06, 30 בינואר 2009 (IST)

לאחר שגיליתי כי את בין המתמודדים לכנסת בתנועה - אז מלא בהצלחה, אבל אנא המנעי מלכתוב על מפלגתך כאן, קל וחומר לפרסם הכתבה לפני שמישהו נוסף (אני, רותם, יחסיות) עבר עליה. זהר דרוקמן 12:13, 30 בינואר 2009 (IST)
תודה זוהר, אני שמחה לשמוע ממך כי היה נראה שאין כאן אף אחד... לפחות בגלל "החדשה" על הרכבת רשימת הליכוד שהיא קצת אנכרוניסטית... ולגבי המועמדות שלי, היא אומנם עונה על שאלת מהות היקום לפי מדריך הטרמפיסט לגלקסיה, אבל בוודאי שאיננה ריאלית. שלומית ליר 20:57, 30 בינואר 2009 (IST)
אם אני זוכר נכון מהאתר (שאיכשהו השתנה במהלך השעות האחרונות ועכשיו אני לא מוצא את הרשימה המלאה?) עוד היית נכנסת... בכל מקרה, אולי דרך טובה יותר גם לתרום לוויקיחדשות וגם להעלות המודעות לתנועה הירוקה באופן שלא יפגע בנייטרליות של ויקיחדשות היא שאחד מכתבי ויקיחדשות (אני, רותם או יחסיות), או כתב נייטרלי אחר שמתמצא מעט בהלכי ה-CC 2.5 ועקרונות ויקימדיה, יערוך ראיון איתך או עם אחד מהבכירים ויפרסמו כאן. בוויקיחדשות באנגלית עשו סדרה לא רעה של ראיונות עם מועמדים עצמאיים לנשיאות ארצות הברית לקראת הבחירות שם. זהר דרוקמן 21:53, 30 בינואר 2009 (IST)