שיחת משתמש:Avibliz

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, Avibliz, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
Emblem-question.svg עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה,

Avichai 15:54, 5 נובמבר 2005 (UTC)

הי[עריכה]

הדיווחים שלך מצויינים, אבל בבקשה תספק מקורות כדי שיהיה אפשר לאמת אותם. תודה, None 05:52, 12 נובמבר 2005 (UTC)


סליחה NONE שנעלמתי. התמוטטתי בריאותית ובעדיפות ראשונה בזמן הקצר שנשאר הדברים שאני מתפרנס מהם. הרעיון הוא שאני חשוף במסגרת עבודתי באנשים ומחשבים ובמסגרת אתר הידען להודעות לעיתונות של גופים ובהם גם גופים לא מסחריים כמו משרדי ממשלה, אוניברסיטאות וכו'. לעיתים יש בהם גם דברים ראוים אבל אין בדיוק לאן לקשר אותם אלא אם כן זה משהו באחד הגורמים שאני כותב אליהם ואז אנשים יתפלאו שהגרסאות זהות ויצעקו שיש גניבת זכויות. כמובן שבמקרה של הודעה לעיתונות אין גניבת זכויות כי מטרת כותב ההודעה היא שהיא תתפרסם בכמה שיותר מקומות. אשמח שנסכם על איזשהו מנגנון שיזהה שזו הודעה לעיתונות ויפתור את בעית המקורות והזכויות.

אבי בליזובסקי 10:18, 17 נובמבר 2005 (UTC)

ויקיפדיה[עריכה]

ראה שיחת תבנית:ויקיחדשות עידן ד 23:41, 30 דצמבר 2005 (UTC)