שיחת משתמש:REB~hewikinews

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, REB~hewikinews, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
Emblem-question.svg עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה,


Red copyright.svg
שלום לך,

על פי מדיניות האתר ובהתאם לחוק, אין להעתיק תוכן שמופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. הכתבה שערכת חשודה כמפרה זכויות יוצרים (ראו ויקיחדשות:זכויות יוצרים), שוויקיחדשות מקפידה מאוד על שמירתן. לתשומת לבך: העלאה של חומר נוסף, המועתק ללא אישור מאתרים אחרים, תאלץ אותנו לחסום את גישתך לעריכת דפי ויקיחדשות.

המשך תרומה לוויקיחדשות על ידי העלאת חומרים מקוריים משלך הוא מוזמן ומבורך.

תודה, ‏Idoz‏ • שיחה 11:58, 19 במרץ 2008 (IST)[תגובה]

סוהיל[עריכה]

שלום וברוך הבא לוויקיחדשות. כפי שהסביר עידו לעיל - אנא השמר שלא להעתיק תוכן מאתרים אחרים. מדובר בהעתקה - שהיא עבירה פלילית, ועבירה על כללי ויקיחדשות. אשמח אם תוכל להבהיר האם ביצעת העתקה בכתבה על דאוד סוהיל. מצאתי דמיון מסוים בין הדברים שכתבת לכתבה שנמצאת כעת באתר One, ונדמה שאולי מדובר בהעתקה של גרסה קודמת של הכתבה. אם כן - חשוב שתאמר לנו כיוון שיש צורך למחוק הגרסאות הקודמות.

לגבי כתיבת כתבות, אני ממליץ לקרוא את המדריך הפשוט שלנו - ויקיחדשות:מקורות, כדי להבין מדוע נאלצתי לבצע השינויים שביצעתי בכתבה. זהר דרוקמן 22:46, 19 במרץ 2008 (IST)[תגובה]

אייל פלד קיבל שבץ מוחי[עריכה]

שוב שלום רא"ב. בעוד שאני באמת מאוד מעריך את תרומתך, במיוחד כאשר בזמו האחרון נראה שאני היחיד, אני שב ומבקש ממך לציין את המקורות בהם אתה משתמש. הדבר הוא קריטי ביותר. זהר דרוקמן 22:44, 9 באפריל 2008 (IDT)[תגובה]

השם של חשבונך ישונה[עריכה]

03:52, 18 במרץ 2015 (IST)

חשבון לאחר שינוי שם[עריכה]

07:39, 17 באפריל 2015 (IDT)