שיחת משתמש:Ramiy

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, Ramiy, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
Emblem-question.svg עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה,

נשמח אם תסייע קצת גם פה... עידן ד 20:13, 27 דצמבר 2005 (UTC)

גלילאו[עריכה]

שיכתבתי קלות (הגהה בעיקר) כתבה יפה ומעניינית. אתה מוזמן להפנות מהעמוד הראשי של הווקיפדיה (n בהתחלה, ראה שם את ההפנייה לוויקיפדיה), ולשים את הכתבה בעמוד הראשי פה. (תשובה בדף השיחה שלי). עידן ד 22:21, 30 דצמבר 2005 (UTC)

ויקיפדיה[עריכה]

ראה שיחת תבנית:ויקיחדשות עידן ד 23:41, 30 דצמבר 2005 (UTC)

מעדיף לא לכתוב דעה, כי אני מסכים עם מה שהם כתבו. Ramiy 23:42, 30 דצמבר 2005 (UTC)
טוב, מוזר. עידן ד 23:44, 30 דצמבר 2005 (UTC)
רמי, שים לב שכתבתי עוד בבוקר ערך גלילאו (מערכת לווייני ניווט). כדאי בתבנית החדשות בויקיפדיה להחליף קישור לערך במקום המילה גלילאו המושמנת. אבי בליזובסקי 00:07, 31 דצמבר 2005 (UTC)
יטופל! Ramiy 00:08, 31 דצמבר 2005 (UTC)
כפי ששמת לב אני מעדיף שלא לנגוע בתבנית הזו מסיבות מובנות.אבי בליזובסקי 00:16, 31 דצמבר 2005 (UTC)
נ.ב. תרגיש חופשי לתמצת ידיעות מהידען לויקי חדשות. בYNET הם לוקחים לי אותן בשלמותן, אם כי שלא כמו כל מיני חורשי רעתי בויקיפדיה, הם נותנים קרדיט (דוגמה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3192065,00.html אבי בליזובסקי 00:19, 31 דצמבר 2005 (UTC)
אז אתה העורך של הידען, דע לך שאני ממש אוהב אותו, ובכל הזדמנות אני משחיל את הכתבות מהידען למדור האקטואליה של ויקיפדיה (בעמוד הראשי). Ramiy 00:22, 31 דצמבר 2005 (UTC)
ראיתי אבל פחדתי להגיד לך כי יש 2-3 אנשים, אבל לצערי הם בעמדות מפתח שהחליטו לחסל את הקישורים אפילו המתאימים ביותר בערכים. למזלי ידעתי שלא כדאי לי להתערב כי בניגוד לדפים פנימיים שאף אחד חוץ ממני לא יודע איך מקשרים אליהם ולאיזה ערך הם מתאימים, את הקישורים לחדשות הטריות יכול לעשות כל אחד גם בלי התערבותי. כתבתי לויקיפדיה כבר מאות ערכים בנושאים מדעיים, אבל כדי לקשר אותם אני צריך התערבות של אחרים וכפי שראיתי היום גילגמש מחק גם קישורים שדוד שי הוסיף. אני מקווה שיובהר לו שהוא עושה טעות. ראיתי אגב שהוא נרשם גם לכאן, נקווה שלא יתנו לו פה סמכויות מפעיל.אבי בליזובסקי 00:27, 31 דצמבר 2005 (UTC)
גילגמש הוא בחור בסדר, הוא פשוט מאוד פדנטי בקטע של הניטרליות, ואפילו אתה מבין את בעייתיות של פרסום הכתבות שלך. אגב גם אני בזמנו כתבתי ערך על האתר שלי (פורטל ההומור) אחרי התגובות שקיבלתי כמעט מכל מפעילי ויקיפדיה החלטתי לוותר על רעיון הפרסום העצמי ולהתמקד בכתיבת ערכים. אגב, במקרה שלך אני מציע פשוט לא להלחם במלחמות האלה, אם תשקיע יותר זמן באתר ובכתבות שם, יהיו כאלה שישימו קישורים בויקיפדיה. Ramiy 00:32, 31 דצמבר 2005 (UTC)
רק כדי שגילגמש ימחוק אותם אחרי שתי שניות. אני חייב לסיים את המלחמה הזו כדי שזה לא יקרה כי כבר קיבלתי תלונות מויקיפדים על דברים כאלה, אני מתפלא שזה לא קרה לך, כנראה מפני שגם הוא מבין שלפחות שם מותר להפנות לחדשות. פשוט לצערי האתר מסובך ויש בו כ-200 תתי אתרים שכל אחד מהם מתאים להרחיב ערך אחד או יותר. אין שום סיכוי שחוץ ממני מישהו יוכל לרדת לדקויות הללו. (למשל מהערך זמן לידען הזמן, מהערך GPS לידען מערכות ניווט לווייני, וכדומה ברזולוציה כזו. אני חושב שהוא הגזים עם זה וצירך להוציא ממנו את סמכויות המפעיל גם כי הוא משתמש בדרכים לא חוקיות כמו למשל העלמת מידע על מחיקות מדפי שיחה ולא רק מהערכים עצמם כדי שכולם יחשבו שהוא עושה עבודה טובה ושאין עליו ביקורת.אבי בליזובסקי 00:41, 31 דצמבר 2005 (UTC)
אגב, מעולם לא היתה החלטה למחוק כל זכר לידען. להפך, הוא העלה את הנושא להצבעה והפסיד, רק בגלל התמימות שלי הסכמתי להצעת פשרה שאותה הוא עיוות עד כדי כך שזה הפך לניצחון שלו. לא היה שם שום צורך בדף מיוחד (אלא בדפי שיחה של ערכים שמהם הוא מנקה את התלונות באופן שוטף, בניגוד מסתבר לכללים של ויקיפדיה), וגם הוא לא מכבד סמכויות של מפעילים אחרים להחזיר קישורים בלי שום צורך ברוב. כלום, הוא רק רוצה לעשות לי את המוות שאפסיק להשתתף בויקיפדיה כאילו שזה מיזם של אבא שלו.אבי בליזובסקי 00:48, 31 דצמבר 2005 (UTC)
תקשיב, כמה שאני אוהב את אתר "הידען" ואת הכתבות שבו, אני לא מתכוון להיכנס לסכסכוך שלכם, אני מכיר את גלגמש, אני יודע שהוא אדם קשה, וזה כמעט בלתי אפשרי לשנות את דעתו. אבל אני אומר לך מנסיון, אל תלך נגד המערכת, במיוחד לא נגד ויקיפדיה כי כולם שם תומכים בכולם ואתה ויקיפד "יחסית" חדש ככה שהקול שלך לא קול חזק. תגיע איתו לפשרה (נוספת) רק מהכותרות לשבועיים שלוש. ואז תחזור לכתוב ערכים חדשים, ככל שהתרומה שלך תהיה גדולה יותר ככה ההשפעה שלך תגדל (ותציין את כל הערכים שכתבת בדף האישי שלך). אולי אחרי זה הוא יראה שאתה לא אינטרסנט, וירפה ממך קצת. מעבר לזה לא אוכל לעזור לך. Ramiy 00:54, 31 דצמבר 2005 (UTC)
אני לא חדש, אני כמעט מההתחלה רק שנטשתי את המיזם גלל התנהגות כזו של משתמשים אחרים וכשחזרתי הוא החליט לחכות לי בסיבוב. גם מנוחות של שבועות שלמים בחודשיים האחרונים לא עזרו לו להירגע. הוא ממשיך להציק לי כאילו זה קרה אתמול. מספיק, צריך לבטל לו את ההרשאות אין יום שאני לא קורא במזנון בקשה של ויקיפידים שיפסיק למחוק להם.אבי בליזובסקי 00:56, 31 דצמבר 2005 (UTC)
שלום רמי. רק רציתי לעדכן אותך שהושגה פשרה בענייני בויקיפדיה והיא שאני יכול לקשר ככל העולה על רוחי בנושאים של מבצעי חלל ושבנושאים אחרים אם אציע קישורים יתייחסו אליהם יותר ברצינות ולא ייענו בלאו אוטומטי. מכיוון שלא כתבתי עוד כמעט כלום השבוע (למעט השתתפות בדיונים) לא העמדתי את זה עדיין במבחן ואת מעט הזמן והכוחות שהיו לי השקעתי בעדכון הידיעה על שרון כאן. אבי בליזובסקי 17:21, 6 ינואר 2006 (UTC)
אני מאוד שמח! יש לך מסנגר או אי-סי0קיו כדי שנוכל לדבר? יש לי כמה נושאים לדסקס איתך עליהם. Ramiy 17:26, 6 ינואר 2006 (UTC)

מסנג'ר, אבל אני לא זוכר עם איזה אימייל הצלחתי להירשם, נסה avibliz@netvision.net.il או editor@hayadan.org.il אבי בליזובסקי 17:29, 6 ינואר 2006 (UTC)

מינוי[עריכה]

רציתי להגיד לך המון מזל טוב ובהצלחה. המשך בעבודתך הטובה! עידן ד 11:24, 4 ינואר 2006 (UTC)

תודה רבה. Ramiy 13:37, 4 ינואר 2006 (UTC)

מסנג'ר, אבל אני לא זוכר עם איזה אימייל הצלחתי להירשם, נסה avibliz@netvision.net.il או editor@hayadan.org.il

מחיקת דפי הפנייה[עריכה]

הי רמי, בבקשה אם אתה מוחק דפי הפנייה, וודא אם לא מופנה אליהם דפים מפה, מהוויקיפדיה ובינויקים. תיקנתי בוויקיחדשות האנגלי, צרפתי והגרמני, אבל שים לב בבקשה פעם הבאה. תודה. עידן ד 12:11, 5 ינואר 2006 (UTC)

אתה צודק לגמרי, אני ביצעתי רק הפניות של ויקיחדשות ולגמרי לא חשבתי על הפניות מויקיפדיה ומהפרוייקט המקביל באנגלית. אני אשים לב לזה בפעם הבאה. Ramiy 13:06, 5 ינואר 2006 (UTC)
יופי, תודה. שתהיה לך שבת שלום. עידן ד 13:10, 5 ינואר 2006 (UTC)

כתבו עליך...[עריכה]

הי רמי, ראה במזנון לגבי התייחסות בבלוג לוויקיחדשות. הדוגמא שהוא נתן הינה כתבה שאתה כתבת... לידיעתך. ראה עצמך חופשי לענות לו בבלוג, ומה גם שיש חשד סביר, שהוא השחית כמה דפים פה אתמול בלילה. פסיכי רציני... עידן ד 09:33, 11 ינואר 2006 (UTC)

אני לא מתרגש מאנשים כאלה. Ramiy 19:12, 12 ינואר 2006 (UTC)
חלילה מלהתרגש. הוא סתם אידיוט. עידן ד 19:23, 12 ינואר 2006 (UTC)
משעשע שזה הדיון האחרון כאן, אבל בכל אופן בחנתי את העניין ולטעמי הדמיון בין הכתבה לבין המקור רב, אולי רב מדי. לא סימנתי את הערך כהז"י אבל לטעמי מוטב יהיה, ליתר ביטחון, להעבירו שכתוב נוסף. יחסיות האמת 09:53, 11 בנובמבר 2007 (IST)[תגובה]

Your admin status[עריכה]

Hello. I'm a steward. A new policy regarding the removal of "advanced rights" (administrator, bureaucrat, etc.) was adopted by community consensus recently. According to this policy, the stewards are reviewing administrators' activity on wikis with no inactivity policy.   You meet the inactivity criteria (no edits and no log actions for 2 years) on hewikinews, where you are an administrator. Since that wiki does not have its own administrators' rights review process, the global one applies.   If you want to keep your rights, you should inform the community of the wiki about the fact that the stewards have sent you this information about your inactivity. If the community has a discussion about it and then wants you to keep your rights, please contact the stewards at m:Stewards' noticeboard, and link to the discussion of the local community, where they express their wish to continue to maintain the rights, and demonstrate a continued requirement to maintain these rights.   We stewards will evaluate the responses. If there is no response at all after approximately one month, we will proceed to remove your administrative rights. In cases of doubt, we will evaluate the responses and will refer a decision back to the local community for their comment and review. If you have any questions, please contact us on m:Stewards' noticeboard.   Best regards, Rschen7754 07:12, 25 באוקטובר 2014 (IDT)[תגובה]