שיחת משתמש:TheDesertboy

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, TheDesertboy, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
Emblem-question.svg עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה, ‏Guycn2 · ☎‏ 20:47, 5 באוקטובר 2020 (IDT)[תגובה]

כל הכבוד!![עריכה]

אני מצדיע לך על החייאת המיזם. חיוך 79.180.24.229 14:53, 13 באוקטובר 2020 (IDT)[תגובה]

תודה רבה, מגזין (אני מניח, אם לא מתנצל על הטעות). TheDesertboy (שיחה) 19:15, 13 באוקטובר 2020 (IDT)[תגובה]
צדקת זה אני. נסה לגרום לעוד עורכים לערוך באתר. נ.ב יש את {{עדכונים}} שימושית מאוד. 79.180.24.229 21:06, 13 באוקטובר 2020 (IDT)[תגובה]

הזמנה - ויקי[עריכה]

היי, בעבר איתן הציע לך לערוך באתר הויקי שלו, והשבת, ואמרת שהממשק נמצא בטיטולים. עכשיו יש לי אתר מאוד יפה, ואני ממש אשמח אם תערוך בו. 109.67.93.21 18:59, 25 בנובמבר 2020 (IST)[תגובה]