שיחת משתמש:גופיקו

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, גופיקו, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
Emblem-question.svg עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה,--נריה קלר (שיחה) 20:32, 2 בפברואר 2021 (IST)[תגובה]

תודה על קבלת הפנים אבל לפי המצב העגום של המיזם זה נראה שאני לא עומד להישאר פה הרבה זמן...גופיקו (שיחה) 20:38, 2 בפברואר 2021 (IST)[תגובה]
כמו כל הקודמים :( נריה קלר (שיחה) 20:44, 2 בפברואר 2021 (IST)[תגובה]
שלא תבין לא נכון, זה לדעתי מיזם עם רעיון מצוין וגם קראתי לויקיפדים אחרים להצטרף ואשמח להיות פעיל ולתרום פה. אבל אני לבד זה לא מספיק... צריך קבוצה רחבה יותר של עורכים שיבואו לעזור...גופיקו (שיחה) 20:46, 2 בפברואר 2021 (IST)[תגובה]
היו ניסיונות בעבר, אבל לא צלחו. --2A01:6500:A045:214B:350E:73A9:10B0:5F4A 21:10, 2 בפברואר 2021 (IST)[תגובה]