שיחת משתמש:Neriah

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, Neriah, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
Emblem-question.svg עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה, כיף לראות כאן אתכם. מגזין יהלום (שיחה) 22:19, 24 בספטמבר 2020 (IDT)[תגובה]

ייבוא[עריכה]

אתה יכול לכתוב את הקרדיט גם בתקציר העריכה. גמח"ט! --ישראל קלר (שיחה) 12:59, 25 בספטמבר 2020 (IDT)[תגובה]

SMirC-thumbsup.svg תודה רבה! אך אני מעדיף לכתוב את זה בדף השיחה.--נריה קלר (שיחה) 13:00, 25 בספטמבר 2020 (IDT)[תגובה]
אשמח לראותך ב-ויקיחדשות:דסק חדשות מגזין יהלום (שיחה) 17:06, 29 בספטמבר 2020 (IDT)[תגובה]
אני בעדך, רק עכשיו הגעתי לזה.--נריה קלר (שיחה) 18:35, 29 בספטמבר 2020 (IDT)[תגובה]
וחוץ מזה, יש לך מושג כמה אנשים שיהיו בעדך צריך?--נריה קלר (שיחה) 18:36, 29 בספטמבר 2020 (IDT)[תגובה]
נריה קלר העיקר שיהיה רוב. מגזין יהלום (שיחה) 18:37, 29 בספטמבר 2020 (IDT)[תגובה]
מגזין יהלום, גם רוב של אחד על אפס זה בסדר? חיוך--נריה קלר (שיחה) 18:38, 29 בספטמבר 2020 (IDT)[תגובה]
ממש לא. הניסיון להשיג הרשאות בשיטת מצליח פסול ביותר. הדיילים לא יאשרו דבר כזה גם אם תגייסו אחד את השני ותשיגו רוב מקרי. זה לא יקרה, חבל על המאמץ. ‏Guycn2 · ☎‏ 18:41, 29 בספטמבר 2020 (IDT)[תגובה]
Guycn2 למה לא? למה אתה לא מצביע?. מגזין יהלום (שיחה) 18:46, 29 בספטמבר 2020 (IDT)[תגובה]

אנימציית טעינה בעמוד הראשי[עריכה]

ב-2013 Vipetthegreat הוסיף טיקר ואנימציית טעינה לעמוד הראשי. מאז הטיקר ירד. אנימציית הטעינה לא קשורה, זה הסמל המוסכם לטעינה (כמו שניתן ללמוד משם הקובץ) וזה גורם למשתמשים לחכות לטעינה של משהו שלא מגיע. זה גורם לחשוב שהאתר שבור לגמרי. שמוליק (שיחה) 20:58, 3 בפברואר 2021 (IST)[תגובה]

טוב. מה שאתה חושב... תוכל לבטל לי את השחזור? נריה קלר (שיחה) 17:53, 4 בפברואר 2021 (IST)[תגובה]

הרשאות[עריכה]

היי נריה, שים לב שכנראה תקבל הרשאות בשבת ואם זה מפריע לך עדיף שתבקש דחייה ליום ראשון כאן. Xnet1234 (שיחה) 22:45, 29 באפריל 2021 (IDT)[תגובה]

תודה רבה! Neriah (שיחה) 14:11, 30 באפריל 2021 (IDT)[תגובה]

How we will see unregistered users[עריכה]

שלום!

קיבלת את ההודעה הזאת כי יש לך הרשאות מפעיל באתר ויקי של ויקימדיה.

כיום, כשמישהו עורך אתר ויקי של ויקימדיה בלי להיכנס לחשבון, אנחנו מציגים את כתובת ה־IP שלהם. כפי שאולי כבר שמעת, לא נוכל לעשות את זה בעתיד. זאת החלטה של המחלקה המשפטית של קרן ויקימדיה, כי מה שמקובל וקבוע בחוק בנוגע לפרטיות ברשת השתנה.

במקום כתובת IP אנחנו נציג זהות מוסתרת (masked identity). היות שיש לך הרשאות מפעיל, עדיין תהיה לך אפשרות לגשת ל־IP. תהיה גם הרשאת משתמש חדשה בשביל אנשים שצריכים לראות כתובות IP מלאות של משתמשים שלא נכנסו לחשבון כדי להילחם נגד השחלות, הטרדות, וזבל בלי להיות מפעילים. גם מנטרים יוכלו לראות חלק מכתובת ה־IP, אפילו בלי ההרשאה הזאת. אנחנו עובדים על מסמך better tools, שאמור לעזור.

אם עדיין לא ראית את זה, באפשרותך לקרוא על זה עוד באתר מטא. אם ברצונך לא לפספס שינויים טכניים באתרי ויקימדיה, באפשרותך לעשות מינוי לידיעון הטכנולוגיה השבועי.

אנחנו מציעים שתי דרכים שהזהות החדשה תפעל בהן. נשמח לקבל את המשוב שלך על מהי הדרך הטובה יותר בשבילך ובשביל אתר הוויקי שלך, עכשיו ובעתיד. ניתן לספר לנו בדף השיחה. אפשר לכתוב בשפה שלך. ההצעות פורסמו באוקטובר וההחלטה תתקבל לאחר 17 בינואר.

תודה. /Johan (WMF)

20:15, 4 בינואר 2022 (IST)