שיחת משתמש:Eitanbb

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
שלום, Eitanbb, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה, נריה - 💬 - 15:05, 5 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]

נריה תודה! Eitanbb (שיחה) 17:02, 5 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]

- הועבר מהדף ויקיחדשות:דסק חדשות
נריה - 💬 - 15:07, 5 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]

@איתן טרנופולסקי סתם סקרן, מאיפה אתה יודע שאני בחונכות? התחלת לערוך אחרי שיצאתי לחופשת ויקי… Eitanbb (שיחה) 13:49, 5 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]

אתה מופיע ברשימה של העורכים תחת החניכה. נריה - 💬 - 13:57, 5 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]
@Neriah אני יודע, אני הוספתי את עצמי לשם. אבל אני לא מאוד מוכר, ולמה שיסתכלו ברשימה של תחת חניכה? (אני מכיר בגלל שאני עוקב אחרי מה שקורה, גם אם אני לא עורך) Eitanbb (שיחה) 14:00, 5 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]
ראיתי אותך שם כשהכנסתי את איתן... נריה - 💬 - 14:01, 5 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]
אתה הכנסת אותו לשם?
זה כל כך מוזר שיש שני איתן...
לדעתי צריך לנעול/ להעביר את השיחה למקום אחר. זה כבר לא המקום Eitanbb (שיחה) 14:03, 5 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]