שיחת משתמש:The Turtle Ninja/ארכיון 1

מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה הוא ארכיון של דיונים שהתקיימו בדף השיחה. לארכיונים נוספים בקרו בארכיון הראשי. נא הימנעו מלערוך דף זה. הודעות חדשות השאירו בדף השיחה הנוכחי. תודה!


בה[עריכה]

Movicon-regards.gif
שלום, The Turtle Ninja, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
Emblem-question.svg עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה, כובש המלפפונים (שיחה) 16:35, 23 בינואר 2014 (IST)

אולי אתה יכול לעזור ,למה הדף הראשי החדשות האחרונות לא מתעדכן[עריכה]

כתבתי פרסום וגם תאריך אולי יש בעיה בדף הראשי? אישה נרצחה במקדונלדס כי לא רצתה להצטרף לכת, החייל האמריקני משוחרר משבי טליבאן --Hai123r (שיחה) 22:56, 5 ביוני 2014 (IDT)

הדף הראשי לא מתעדכן כי המפעיל ה"פעיל" וה"אחראי" הפך אותו מעריכה ציבורית לעריכה רק למפעילי מערכת והוא מפעיל יחיד. אני אפנה לויקימדיה במטרה למנות אותי למפעיל מערכת. נהוראיי מבורך כחלון (שיחה) 20:55, 7 ביוני 2014 (IDT)
ראשית, הוא לא מפעיל יחיד - לפחות גם אני וזהר מפעילים (ויש עוד ברשימה המלאה). אני פעיל (לפחות במעקב כשצריך - לא היו כאן כמעט עריכות במשך חודשים), וזהר לא כל כך.
שנית, כדי לבקש להתמנות למפעיל, פנה לדסק החדשות ובקש מהקהילה שיש כאן (קטנה, אבל יש) לחוות את דעתה. אין מקום לפניה ישירה למטא.
שלישית, הסרתי את ההגנה מעל הדף אם מישהו כאן מעוניין לערוך אותו - בזהירות. ‏– rotemlissשיחה 21:45, 8 ביוני 2014 (IDT)
אשר לעניין עצמו: כעת צריך ללחוץ על הקישור לתאריך, ולהוסיף שם קישור לכתבה בפורמט רשימה. דוגמה בדף הזה: ויקיחדשות:2014/יוני/5. ‏– rotemlissשיחה 22:00, 8 ביוני 2014 (IDT)

כל הכבוד לך.[עריכה]

אני כבר פרשתי אני כבר מזמן לא כתבתי משהוא פה וניסיתי להחיות את ויקיחדשות ללא הצלחה אף אחד לא מעוניין אין מפעילי מערכת אין קהל הפרויקט נזנח ' יש מטרה שאני אחזור לכתוב? מפעילי מערכת אחרים ששאלתי אותם אמרו לי לפרוש --Hai123r (שיחה) 20:05, 28 באוקטובר 2014 (IST)

אשמח אם תהיה פה, שכן אני זקוק לעזרה רבה. הבעיה היא שאתה מעתיק תוכן, בעוד שאני מצפה לעבודה עצמית... --נהוראיי מבורך כחלון (שיחה) 21:49, 28 באוקטובר 2014 (IST)

עזרה[עריכה]

חבל[עריכה]

חבל שאינך יודע לקבל את העובדה שכרגע אתה לא יכול להיות מפעיל מערכת. התאכזבתי לראות שהשתמשת באמצעים לא מקובלים (1, 2, 3) כדי שאולי תקבל את ההרשאות בדרך עקיפה. בפעם הבאה שמעשה כזה ייעשה במיזם כלשהו, אאלץ לבקש את חסימתך. העובדה שהמיזם לא פעיל לא מניקה לך זכות לפעול בצורה כזו. ושוב חבל, כי נראה שיש לך פוטנציאל גדול לפעול בדרך טובה יותר ולתרום למיזמי קרן ויקימדיה, אגב גילוי נאות - אני התנגדתי לחסימתך למשך שנה בוויקיפדיה העברית. שבת שלום. 77.127.91.208 13:22, 7 בנובמבר 2014 (IST)

אם תזדהה כבר הכל יתברר... נהוראיי מבורך כחלון (שיחה) 14:19, 7 בנובמבר 2014 (IST)