לדלג לתוכן

שיחת משתמש:רונאלדיניו המלך

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
הוספת נושא
מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
תגובה אחרונה: לפני שנתיים מאת Neriah בנושא תבנית:MainPage/styles.css
שלום, רונאלדיניו המלך, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה, כובש המלפפוניםשיחה 17:35, 17 במרץ 2022 (IST)תגובה

תודה רבה על עזרתך הכבירה![עריכה]

שלום טל! אני רואה את השינויים הטכניים הרבים שאתה מבצע כעת בוויקיחדשות, ואני מבקש להודות לך על כך. עזרתך לא תסולא בפז! כובש המלפפוניםשיחה 17:35, 17 במרץ 2022 (IST)תגובה

תודה רבה. רונאלדיניו המלך (שיחה) 19:03, 17 במרץ 2022 (IST)תגובה

תבנית:MainPage/styles.css[עריכה]

מה ההבדל בין הדף פה לדף בוויקיפדיה? (ראיתי שהדף שם קצר בהרבה...) Neriah (שיחה) 21:20, 17 במרץ 2022 (IST)תגובה

לקחתי קטעי עיצוב מכמה ויקיפדיות בשביל להטמיע אצלנו תבניות, בעיקר מהצרפתית והפולנית שהיו יפות. לאט-לאט הבנתי שיותר קל להעתיק את כל הקוד ולהתאים אותו אלינו. זה לא דומה לקוד שיש בויקיפדיה העברית. אני מקווה שאוכל עוד להתעסק בזה ולשפר עוד קצת. אם אתה מבין ויודע לשפר, אשמח לעזרה בכתיבת הקוד לניידים כי כרגע זה לא מוצג מספיק טוב. רונאלדיניו המלך (שיחה) 22:07, 17 במרץ 2022 (IST)תגובה
אה, אוקיי. שְכּוֹיֵיח! Neriah (שיחה) 22:55, 17 במרץ 2022 (IST)תגובה