לדלג לתוכן

שיחת משתמש:IdoZi

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
הוספת נושא
מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
תגובה אחרונה: לפני 16 שנים מאת אלירן לוי בנושא התבנית החדשה

ברוך בואך לוויקיחדשות![עריכה]

שלום וברוך בואך לוויקיחדשות – אתר החדשות החופשי הראשון. ויקיחדשות הוא מאגר חדשות חופשי ופתוח שכל אחד יכול לא רק לקרוא ולהיעזר בו, אלא גם לערוך אותו.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר במאמר שקראת, אתה יכול לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "הראה תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים ראה: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות". כדאי גם שתעיין במדריך לעיצוב דפים.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של המאמר. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת (כך: ~~~~). סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיחדשות לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיחדשות יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • קבלת עזרה: אם אתה זקוק לעזרה נוספת אתה יכול לקרוא את דפי העזרה. אם אתה רוצה לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), אתה מוזמן לעשות זאת במזנון. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שאתה זקוק לעזרה בנושא מסוים, אתה מוזמן לפנות לדלפק הייעוץ.
  • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי אוחז בזכויות היוצרים עליהן והאם הוא מרשה את השימוש בהן. במקרה של ספק אתה מוזמן לפנות לדלפק היעוץ.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הויקיכתבים. בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!)
בברכה,
‏– rotemlissשיחה 21:34, 17 ביולי 2007 (IDT)תגובה

שאלה[עריכה]

שוב תודה על הצעת העזרה, והנה כבר יש לי שאלה: אני יכול ליצור דף אישי חדש, שרק לי יהא גישה אילו? עוד הפעם תודה מכל הלב, ותענה לי איפה שמתחשק לך. סקופניק 18:03, 6 בינואר 2008 (IST)תגובה

בבקשה :-) כדי ליצור דף משנה לדף המשתמש שלך, שישמש, לדוגמה, כארגז חול, פשוט הכנס את שמו אחרי לוכסן ושם המשתמש שלך. לדוגמה: משתמש:סקופניק/ארגז חול. למיטב ידיעתי אין דרך ליצור דף אישי שרק לך תהיה גישה אליו. בברכה, Idoz 18:25, 6 בינואר 2008 (IST)תגובה

משתמש:MathKnight/קסאם[עריכה]

אהלן עידו. אנא שים לב לדף משנה זה שמתבשל זה זמן רב אצל מת' נייט. המטרה היא ליצור דף משלים לערך קסאם בוויקיפדיה שירכז את כל הידיעות החדשותיות בנושא. הדף הראשון שנוצר בסגנון הוא פרשת קצב שלי. אשמח לדעתך על הדף של מת' נייט. זהר דרוקמן 23:36, 9 בינואר 2008 (IST)תגובה

היי[עריכה]

יש מצב שאתה כותב על התגובות לווינוגרד ביום שאחרי? אם לא תגיב בדקות הקרובות אז אפתח בעצמי כתבה, אבל אשמח למנוחה מווינוגרד אחרי אתמול. זהר דרוקמן 23:08, 31 בינואר 2008 (IST)תגובה

התבנית החדשה[עריכה]

ראה נא ויקיחדשות:דסק חדשות#הצעה חדשה, אני צריך כמה שיותר משתמשים לרשימה! תודה. אלירן d שיחה 10:01, 17 בפברואר 2008 (IST)תגובה

ממממ? אלירן d שיחה 12:08, 22 בפברואר 2008 (IST)תגובה

השם של חשבונך ישונה[עריכה]

03:52, 18 במרץ 2015 (IST)