שיחת משתמש:Shokonick

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיחדשות, מקור החדשות החופשי
שלום, Shokonick, וברוך בואך לוויקיחדשות! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיחדשות:
עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בכתבה שקראת, ניתן לעשות זאת, ואפילו כדאי לעשות זאת. לחיצה על הלשונית "עריכה" בראש העמוד תאפשר לך לתקן כמיטב הבנתך (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי). לפרטים נוספים: איך לערוך דף, סיוע לגבי עריכות "נעלמות".
דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיחדשות, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על המאמר. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש דף השיחה.
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיחדשות חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אסור להעלות לוויקיחדשות תמונות שמצאת סתם כך בשיטוט באינטרנט, אלא יש לברר מי הם בעלי זכויות היוצרים עליהן והאם הם מרשים את השימוש בהן. במקרה של ספק ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
עזרה: אם ברצונך בעזרה נוספת ניתן לקרוא את דפי העזרה. אם ברצונך לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיחדשות (מדיניות, נהלים וכד'), נזמין אותך לעשות זאת בדסק החדשות. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שיש צורך בעזרה שלא כוסתה בדפי העזרה, נשמח לסייע בדלפק הייעוץ.

בברכה, נריה - 💬 - 13:51, 7 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]

בקשות ממפעילי המערכת הגלובליים[עריכה]

שים לב שכשיש מפעילים מקומיים עדיף לבקש מהם (בדף וק:במ), ולא במטא. יישר כח על תרומתיך הרבה! נריה - 💬 - 22:06, 23 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]

אה בכיף :)
אני משתדל לתרום מדי פעם לאתר הזה כתבות ודברים נוספים (כשאני משועממם או כשיש משהו אקוטואלי שאני רוצה לכתוב אותו).
וכן אני כבר אתחיל יותר להתרגל לבקש בבקשות ממפעילים. Shokonick (שיחה) 08:51, 24 במאי 2023 (IDT)תגובה[תגובה]
עקב מיעוט בזמן פנוי לא יוצא לי הרבה להכנס לכאן סתם כך, אז אשמח שתבקש מחיקה דרך וק:במ (שמופיע ברשימת המעקב שלי), ולא דרך התבנית. תודה רבה! נריה - 💬 - 23:42, 6 באוגוסט 2023 (IDT)תגובה[תגובה]